در پی حادثه تلخ فوت رکاب‎زن پارالمپیکی ایران، چهره‌های مطرح کشور با انتشار پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی درگذشت این ورزشکار را تسلیت گفتند.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه، بهمن گلبار نژاد جانباز دفاع مقدس که در رشته دوچرخه سواری در رقابت های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ حضور پیدا کرده بود بر اثر حادثه […]

در پی حادثه تلخ فوت رکاب‎زن پارالمپیکی ایران، چهره‌های مطرح کشور با انتشار پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی درگذشت این ورزشکار را تسلیت گفتند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه، بهمن گلبار نژاد جانباز دفاع مقدس که در رشته دوچرخه سواری در رقابت های پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ حضور پیدا کرده بود بر اثر حادثه ای که در مسابقات جاده ای  C4 پیش آمد در گذشت.

طبق بیانیه کمیته بین المللی پارالمپیک ریو پس از این حادثه وی سریعا به بیمارستان منتقل شد اما پس از انتقال به بیمارستان در کمال تاسف دار فانی را وداع گفت.

 

در پی درگذشت “بهمن گلبارنژاد” چهره های ورزشی، سیاسی و هنرمند کشور با انتشار پست هایی در شبکه های اجتماعی این ضایعه دردناک را تسلیت گفتند.

 

محمود واعظی نوشت:

“درگذشت آقای بهمن گلبارنژاد جانباز و ورزشکار دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران در بازیهای پاراالمپیک موجب تاثر و تالم شدید گردید. این مصیبت را به خانواده محترم ایشان و جامعه ورزشی کشور و همه ایرانیان تسلیت می گویم.وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات محمودواعظی.”

 


محمد باقر قالیباف نوشت:
“حادثه از دست دادن بهمن گلبارنژاد، دوچرخه سوار تیم ملی ایران در مسابقات پاراالمپیک ریو، تلخ و بهت آور بود. برایش از درگاه خداوند منان غفران واسعه و علو درجات خواهانم.”

علی کریمی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال نوشت:
“تسلیت به جامعه ورزش و خانواده گلبارنژاد.”

علی دایی نوشت:

“پای بهمن گلبار نژاد قهرمان عزیز ما در جنگ برای ایران از بین رفت ، خودش امروز برای پرچم ایران ، روحت شاد قهرمان”


نیوشاضیغمی نوشت:

“روحت شاد قهرمان.درگذشت ورزشکار پاراالمپیک کشورمون آقای بهمن گلبار نژاد رو تسلیت می گم.”

احمد ایراندوست نوشت:

“بهمن گلبارنژاد تنها نماینده ایران در رشته دوچرخه سواری ، دارنده مدال برنز رشته دوچرخه سواری مسابقات پارا آسیایی و جانباز جنگ تحمیلی بود..روحت شاد که باز برای بالا بردن پرچم کشورمان در پارالمپیک جان خود را از دست دادی الفاتحه.خداحافظ بچه آبادان.”


نیما کرمی نوشت:
خبر تلخ بود .پهلوان جانباز ورزشی کشور درمسابقات ریو درگذشت .روحت شاد .

لیلا رجبی ورزشکار  رشته پرتاب وزنه در المپیک ۲۰۱۶ نوشت:

“خدا رحمت کنه و به خانوادش صبر بده روحشون شاد”


شهره سلطانی نوشت:

“تسلییت به جامعه ورزش و مردم ایرانبهمن گلبار نژاد نیز .”

اشکان خطیبی نوشت:
“تسلیت به خانواده بهمن گلبارنژاد و جامعه ى ورزشى کشور.”

آرش ظلی پور مجری سیما نوشت:
“مصاحبه بهمن گلبارنژاد قبل از پارالمپیک_ریو :
ما یک سهمیه به دست آورده ایم اما هنوز مشخص نیست چه کسی از ایران در این بازی ها شرکت خواهد کرد.در پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن وضعیت روحی – روانی خوبی نداشتم چون همسرم دو ماه بود که به بیماری سرطان مبتلا شده بود. در اینچئون هم در حالی شرکت کردم که ایشان به تازگی به رحمت خدا رفته بود. اکنون ولی شرایط خوبی دارم و امیدوارم بتوانم در صورت شرکت در پارالمپیک ریو، جایگاهی به مراتب بهتر از دوره قبل کسب کنم.سکوت به احترام مردى که نتونست دورىِ همسرش رو تحمل کنه و قهرمانانه رکاب زد تا زودتر به خط پایانِ زندگىِ بدونِ عشقش برسه.قهرمان.طلاىِ ناب عشق مبارکت باشه.

علی سرلک نوشت:
“دوچرخه سوار کاروانمان وسط مسابقه اش به خط پایان رسید بهمن گلبارنژاد جانباز با اراده ای که بعد از افتخارات بزرگ ورزشی وکسب چندین مدال ملی و جهانی ، هنگام مسابقه در حادثه ای دلخراش جان به جان آفرین تسلیم کرد.
باهمسر و فرزندش که از ریو حرف زدم معلوم بود خیلی آقا بهمن را دوست دارند مدام گریه می کردند و همین کار را برایم سخت کرده بود که چگونه تلخ ترین خبر زندگی شان را بدهم.
سوئیت بهمن کنار سوئیت من بود وصبح ها گاهی بعد از نماز صبح میدیدمش که دوچرخه اش را آورده و سخت مشغول تمرین است.
گاهی هم عمیق درفکر بود و از دنیا غافل ، یکبار بلند هم که سلام کردم نشنید .
به هر حال مرگ ناگهانی اش برای ما شوک بود و بار دیگر با مسمی بودن نام کاروان را خاطرنشان کرد.
کاروان ورزشی منا یاد آور قربانیان منای سال قبل بود که بسیاری از خانواده ها منتظر عزیزانشان بودند ولی هیچ وقت برنگشتند.
روح همه شان شاد و یادشان گرامی”