رئیس آموزش وپرورش شهرستان املش به خبر منتشر شده در فضای مجازی بابت انتقال حوزه امتحانی کنکور شهرستان املش به رودسر واکنش نشان داد.       قاسم احمدپور رئیس آموزش و پرورش شهرستان املش در گفتگو  عصر پنجشنبه با خبرنگار رانکوه نیوز در پاسخ به برخی سایت ها مبنی براینکه در حوزه املش کنکور […]

رئیس آموزش وپرورش شهرستان املش به خبر منتشر شده در فضای مجازی بابت انتقال حوزه امتحانی کنکور شهرستان املش به رودسر واکنش نشان داد.

 

 

 

قاسم احمدپور رئیس آموزش و پرورش شهرستان املش در گفتگو  عصر پنجشنبه با خبرنگار رانکوه نیوز در پاسخ به برخی سایت ها مبنی براینکه در حوزه املش کنکور سراسری برگزار نمی شود افزود:آخرین سال برگزاری کنکور سراسری در سال ۸۹بود که در شهرستان املش برگزار شد و ازآن زمان تاکنون کنکور دراین شهرستان برگزار نشده است.

 

وی ادامه داد: آن سال بنا به سیاست های اتخاذشده آن زمان متولی برگزاری کنکور که آموزش وپرورش بود به دانشگاه پیام نورسپرده شد و متاسفانه دانشگاه پیام نور املش بنا به دلایلی نامعلوم کنکور را دراملش برگزار نکرد و از سال هشتادو نه تا به امروز زمینه انتقال حوزه برگزاری کنکور از املش به رودسر فراهم شده و مختص به امسال نیست.

 

 

احمد پور در پایان تاکید کرد: مردم خبر موثق را تنها از نهاد آموزش و پرورش و سایت های معتبر پیگیری و به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند .