01:00

1402/03/12

همه ی مسئولین در مصاحبه ها و سخنرانی هایشان دقت کنند که بهانه و فرصت به دشمن ندهند

حجت‌الاسلام والمسلمین صفر علی‌پور امام جمعه موقت املش در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهر اظهار داشت: منافقان کوردل و فریب خورده در هفتم تیرماه سال 60 در یک اقدام تروریستی شهید بهشتی را همراه با 72 یار از یاران امین امام راحل(ره) به شهادت رساندند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه، امام جمعه موقت املش گفت: از ویژگی‌های برجسته شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی این بود که یک اسلام‌شناس و پیرو واقعی رهبر و دشمن شناس بود و با بیان دلنشین خویش اسلام را به بهترین وجه معرفی و با کلام آتشین خویش دشمن را سرکوب و ماهیت واقعی‌شان را آشکار می‌کرد.

 

 

علی‌پور ابراز داشت: شهید بهشتی در مبارزه با دشمن و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن در زمینه‌های مختلف کوتاه نیامد و از قضات انتظار می‌رود که مراقب باشد به‌خاطر دنیای دیگران آخرت خویش را نسوزانند و در رسیدگی به پرونده‌های قضایی دقیق باشند.

 

 

وی با اشاره به آزادی موصل گفت: موصل شهری در عراق است که داعش آنجا را مرکز دولت اسلامی خویش معرفی کرده بود و چه جنایاتی را این گروهک تروریستی در این سال‌های اخیر به نام اسلام و مسلمانی مرتکب شده و چه ضربه‌هایی دین اسلام از داعش و سایر گروه های تروریستی متحمل شد.

 

 

امام جمعه موقت املش افزود: خوشحالیم که در کشوری زندگی می‌کنیم که در مبارزه با دشمنان اسلام و مسلمانان لحظه‌ای کوتاه نیامده است و البته مسئولان هم در مصاحبه‌ها و سخنرانی‌هایشان دقت داشته باشند تا بهانه و فرصت سوء استفاده به دشمن را ندهند و علیه نظام و مواضع آن سخن نگویند.

 

 

وی افزود: امروز اسرائیل بیش از هر زمان دیگری ترسیده و نگران و وحشت زده است و کاسه چه کنم چه کنم به‌دست گرفته و هراسان شده است و آمریکایی‌ها هم این روزها به‌دنبال تحریم و تهدید بیشتر علیه ایران اسلامی‌اند و نوک پیکان دشمنان داخلی و خارجی به سمت سپاه قرار دارد که البته راه به جایی نخواهند برد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *