فرماندار املش گفت: همدلي و همزباني در ميان مردم و مسوولين املش در سطح بالايي قرار دارد

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، محمد رنجبرفرماندار در آیین تکریم و  معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی املش با بیان اینکه امروز در تکریم ومعارفه افرادی حضور داریم که به نوعی در حفظ نظم،امنیت و آرامش شهرستان نقش اساسی دارند افزود:این جلسه پاسداشت زحمات جناب آقای سرهنگ جانعلی پور است که با تمام وجود تلاش کردند تا شهرستانی درکمال آرامش و امنیت را داشته باشیم.

 

وی همچنین ضمن تبریک معارفه جناب آقای رجبی بعنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی خاطر نشان کرد:شهرستان املش با قدمت تاریخی بسیار بالا دارای مردمانی بسیار فهیم،ولایتمدار ومسوولین دلسوز بویژه اعضای محترم شورای تامین که همدل وهمراه مردم هستند، را دارد.

 

رنجبر با اشاره به اینکه بنابرتاکیدات مقام معظم رهبری پلیسی که امین ،هوشمنداست واقتدار دارد میتواند موثر واقع شود افزود:نمونه بارز این جمله را در وجود سرهنگ یحیی پور دیدیم و آرزوی توفیقات برای جناب آقای رجبی را داریم.

فرماندار املش هدف از تغییرات مدیریتی را خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم و بهره گیری از اندیشه های نو در جهت رسیدن به جایگاه بالاتر دانست و همراهی و همدلی را از خصوصیات بارز مردم شهرستان املش برشمرد و افزود:این ویژگی های خوب مردم را ما مسئولین بخوبی در ایام ا…دهه فجر با ارایه عملکرد و اقدامات دستگاهها در شهرستان املش بویژه در روستاها شاهد بودیم.

وی با اشاره به اینکه مردم قدر دان زحمات مسئولین هستندکه از برکات نظام ما است افزود:چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن میگیریم که به نوعی همه این سالها را در همین یکسال اخیر مانند؛ناملایمات،مشکلات تجربه کردیم و درعین حال اقتداری برای کشور ما بوجود آمد.

نماینده ارشد شهرستان همچنین به دو رویداد بزرگ ۲۲بهمن و برگزاری انتخابات اشاره داشت وگفت:راهیپایی ۲۲ بهمن درحقیقت زمینه ساز حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد بود وجزء کارهایی است که تمام دنیا رصد خواهد کرد تا مشارکت مردم را کاهش دهند.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی با همکاری شورای تامین و امام جمعه محترم ودیگر مسئوولین صورت گرفته است افزود:انشاا…سعی خواهیم کرد با اعتمادسازی در مردم ، انتخابات را با مشارکت حداکثری در محیطی سالم وآرام برگزار نماییم و امانتدار خوبی برای آراء مردم خواهیم بود.

انتهای پیام/