10:42

1402/01/09

همایش بزرگ حامیان گیلانی حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی با حضور جمع بزرگ خانواده های شهدا در لنگرود

همایش بزرگ حامیان گیلانی حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی با حضور جمع بزرگ خانواده های شهدا

وایثارگر،مسئولان عالی رتبه کشوری و لشکری،مسئولان ستاد مرکزی کشوری،مدیران استانی و روسای ستادهای سراسر گیلان ،نمایندگان استان گیلان،مازندران و گلستان در مجلس شورای اسلامی ومدیران سراسر شهرستان لنگرود در ستاد مرکزی دکتر رییسی برج سفید قوام برگزارشد.

دکتر محمد امامی کورنده رییس کمیته شاهد و ایثارگران ایت الله رییسی در گیلان دراین مراسم بابیان اینکه بنده عنوان یک جوان ایرانی _ گیلانی و لنگرودی در خدمت همه شما بزرگواران هستم تمام سعی من بر این بود تا با برگزاری این همایش وبا دعوت از تمام روسای ستاد های استان همراهی و همدلی پرشوری را ایجاد کنم افزود: امروز با حضور آقای دکتربحری رییس ستاد مردمی استان گیلان مسئولیتی بر دوش من نهاده شده و درحضور شما عهد میبندم وبا تمام وجود بر عهد خود ثابت خواهم ماند.
وی در ادامه افزود: امیدوارم با حضور حامیان گیلانی ایت الله رییسی ، در کنار دیگر حامیان سراسر کشور ، با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای، فرد اصلحی را انتخاب کرده و پای تمام کسانی را که منابع و ثروت کشور ما را به یغما برده اند ،قطع نماییم
درادامه مراسم دکتر سترگی عضو هییت علمی دانشگاه نیزبا بیان اينکه سالهای زیادی از انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می گذرد و امروز این نیاز بیش از پیش حس میشود تا دولتی وارد عرصه شود که پشتیبان و حامی قشر مستضعفان باشدخاطرنشان کرد:امروز مردم به دنبال انتخاب دولت مردمی ،دولت خدمتگزار ، دولتی ضد زر و سرمایه هستند. وی افزود:امروز مردم، رییس جمهوری می خواهند تا مدیرانش مدیریت امیرالمومنین(ع) را داشته باشند.رییس جمهوری که دست مدیران دزدش را درجامعه کوتاه نماید.
وی با اشاره به اینکه ما انقلاب نکرده ایم تا پسران وزیر و دختران مسؤل ما در کشورهای غربی زندگی کرده و با پول کشور در انجا خوش گذرانی کنند. ما انقلاب نکرده ایم تا سفره عده ای از چپاول گران ، بزرگ و قشر بزرگ مردمی که دستانشان پینه بسته است ، کوچک کوچک تر گرددافزود:امروز وظیفه من و شماست تا سینه به سینه ،‌منزل به منزل تبلیغ کسی را نماییم که ادب داردوپا به پای مردم در تمام صحنه ها است .
وی اذعان داشت:امروز وظیفه ماست تا مردم را به حضور به پای صندوق های رای دعوت کنیم.
امروز وظیفه ماست هوشیار باشیم. فریب حرفهای واهی را نخوریم و با اقتدار و با چشمانی باز فردی را انتخاب کنیم تا دست تک تک دزدان را برملا سازد.
دکتر سترگی در پایان سخنانش گفت : من به مردم لنگرود علاقه خاصی دارم. لنگرود به عنوان فیضیه استان گیلان بوده و مردمانی مومن ، متدین ، ولایتمدارو انقلاب دوست دارد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *