فرمانده انتظامی املش در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته ناجا که در سالن شهدای ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزارشد٬ گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی برای خدمت بیشتر به مردم است.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ سرهنگ “قاسم جانعلی‌پور” در تشریح این خبر بیان داشت: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی خدمتگزار و مردمی […]

فرمانده انتظامی املش در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته ناجا که در سالن شهدای ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزارشد٬ گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی برای خدمت بیشتر به مردم است.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ سرهنگ “قاسم جانعلی‌پور” در تشریح این خبر بیان داشت: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی خدمتگزار و مردمی در سطح کشور شناخته شده است بنابراین ما در هفته نیروی انتظامی باید بیش از پیش در کنار مردم و آماده خدمت رسانی بیشتر به مردم باشیم.

 

این مقام انتظامی افزود: در هفته ناجا با در نظر گرفتن مهمترین وظیفه نیروی انتظامی که حفظ امنیت اجتماعی است باید ضمن رعایت این اصل مهم در برنامه‌های هفته ناجا قدرت و اقتدار خود را برای مردم به نمایش گذاشته تا اطمینان و اعتماد آنها به ناجا دوچندان شود.

 

وی با بیان اینکه هفته ناجا فرصتی مناسب برای خدمت رسانی بیشتر به مردم است ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با همکاری تمامی همکاران در اجرای دقیق برنامه‌های هفته ناجا بتوانیم رضایت‌مندی مردم را از عملکرد نیروی انتظامی افزایش دهیم.