فرماندار املش گفت: نیروی انتظامی، ارمغان آور امنیت و آرامش جامعه است   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ یونس محمودی در افتتاح ساختمان فرماندهی انتظامی بخش  رانکوه با تبریک هفته نیروی انتظامی بر دلاور مردان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی خاطرنشان کرد:نقش و خاستگاه انتظامی برهمگان مبرهن و واضح می باشد.   وی با بیان […]

فرماندار املش گفت: نیروی انتظامی، ارمغان آور امنیت و آرامش جامعه است

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ یونس محمودی در افتتاح ساختمان فرماندهی انتظامی بخش  رانکوه با تبریک هفته نیروی انتظامی بر دلاور مردان عرصه امنیت و انضباط اجتماعی خاطرنشان کرد:نقش و خاستگاه انتظامی برهمگان مبرهن و واضح می باشد.

 

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی از ارکان مهمه امنیت در نظام اسلامی است افزود:نیروی انتظامی آرامبخش ارواح وابدان ما است.نیروی انتظامی می تواند با سلسله اقدامات و سیاستها و تدابیر راهبردی و ضمن اعمال هوشمندی انتظامی فضایی مناسب و مفرحی را برای شهروندان تمهید کند.

 

فرماندار با اشاره به اینکه رویکرد مقام معظم رهبری بعنوان فرمانده کل قوا و فرماندهی نیروی انتظامی کشور به طبع از آن یک رویکرد اجتماعی محور است افزود: برخورد انتظامی مبتنی بر برخورد ارشادی و مولوی است.

 

نماینده عالی دولت در املش اظهار داشت:زبان کارگزاران نظام بایستی زبان نرم افزاری باشد .زبان اخلاق مدادانه باشد.رویکرد ما رویکردی اجتماعی و مبتنی بر نفوذ در افکار واندیشه های عمومی باشد.

 

دکتر محمودی بیان داشت:نقش انتظامی دراقص نقاط این شهرستان ،التیام بخش است وجایگاه انتظامی ملجاء و مرجع رجوع عامه است.

 

وی درادامه با بیان اینکه سیاست مقاومت فعال در قبال حرکت های مزورانه فشار حداکثری آمریکا کاملا غالب است و سیاست آمریکا سیاست مرعوبانه و مغلوبانه است افزود:هرجا که آمریکامشاهده کرد نیروی انتظامی ،انرژی هسته ای،سیاست های نانو داروها ،نانو تکنولوژی،پهبادهای مدرن نظامی ما به اهداف ما متعالی دست پیدا کرد،به سیاست های مزورانه حداکثری روی می آورد.

 

وی همچنین از اقدامات و خوب موثر فرماندهی سابق شهرستان املش تقدیر وتشکر نمود وافزود:از همه مدیران اجرایی می خواهم که بگونه ای پروژه ها را تعریف و تمهید واجرایی کنند که زمان زیادی صرف نشود

 

محمودی در پایان گفت:تلاش کنیم آرمانهای مردم را محقق کنیم تا مردم بتوانند شوق دیدار با مسوولان را داشته باشند.