08:14

1402/01/05

امام جمعه املش

نوسان بازار ارز و خودرو در نتیجه جنگ تمام عیار اقتصادی رخ داد

امام‌جمعه املش گفت: نوسان بازار ارز و خودرو در نتیجه یک کودتا و جنگ تمام عیار اقتصادی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران رخ داده است

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه شهرستان املش درخطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه افزود:پیامبر اکرم(ص)فرمودند:روزهای شعبان همه عید است و تمام برکات خداوندی بر مسلمانان نازل میشود.وی افزود:مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره)فرمودند:شما پاسداران ،پاسدار قرآن هستید و رکن و رکین انقلاب بودیدکه شما را هیچکس نمی‌توانست منحرف کند.

اختصاصی

خطیب جمعه املش با بیان اینکه سپاه‌ پاسداران انقلاب اسلامی از دل مردم رشد کرده و با مردم است و برای حل مشکلات مردم است لذا پاسداری در فرهنگ پاسداری و ارزشها و حیا و عفاف و حجاب می‌تواند باشدافزود:ما باید نسبت به امام حسین علیه السلام ،امام زمان (عج)و ارزش های اسلامی تعصب داشته باشیم.وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری اشاره داشت که فرمودند:در ارتباط با حل مشکلات مملکت دونوع تحلیل داریم که به انقلابی و ارتجاعی نام دارد.در تحلیل ارتجاعی درشت نمایی است نه درست نمایی.
ولی تحلیل انقلابی اینست که ما با دست خالی برای انقلاب مبارزه کردیم و مقتدرانه پیروز شدیم و در مسائل نظامی توانستیم پیشرفت کنیم.
امام جمعه املش در ادامه به سه نکته از مشکلات اقتصادی بازار ارز،طلا و کالا پرداخت و گفت:حقایق میدانی اینست که کودتای بسیاربزرگی بنام اقتصاد در دست توطئه های دشمنان است. دوم اینکه در این شش ماه اخیر چرا اینقدر فشار اقتصادی بر مردم وارد شده است؟برای اینکه دولت میخواهد فشار اقتصادی را حل کند و مواظب باشید که فریب دشمنان را نخورید.وی در ادامه ضمن قدردانی از قوه قضاییه که توانستند گروهک توریستی را دستگیر کنند افزود:ما هرچه سریعتر خواستار اعدام این گروهک توریستی می باشیم.
امام جمعه املش در پایان از برگزاری میزخدمت با حضور استاندار گیلان و مدیران کل استان در آینده نزدیک خبرداد و گفت: مشکلات آب روستایی،آسفالت کمربندی املش وکار خانه تولیدی از جمله مطالبات مردم است که باید حل شودکه انشاا…کمر بندی با گرفتن قیر رایگان توسط شهرداری و شورای اسلامي شهر املش در دست اقدام است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *