14:44

1403/01/26

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس: روز قدس فرصتی برای تحلیل ماهیت دشمنان اسلام است

رهبری7-200x250

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه رژیم اشغالگر قدس به سرزمین‌های اشغالی قانع نیست و طمع بیشتری دارد، گفت: روز قدس فرصتی برای تحلیل ماهیت دشمنان اسلام است.

 به گزارش صبح رانکوه به نقل از تسنیم محمد مهدی رهبری املشی ، با اشاره به جنایاتی که توسط رژیم اشغالگر قدس در نوار غزه رخ می‌دهد، اظهار کرد: مسلمانان و مردم ولایت مدار ایران اسلامی نمی توانند در برابر این جنایات سکوت کنند.

وی با بیان اینکه اگر هر مسلمانی خواهان دفاع از ارزش‌های اسلامی است باید از قدس دفاع کند، افزود: اگر می‌خواهیم مشکلات دنیا و آخرتی خود را حل کنیم باید آزادی قدس و فلسطین را شاهد باشیم.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم اشغالگر قدس به سرزمین‌های اشغالی قانع نیست و طمع بیشتری دارد.

روز قدس فرصتی برای تحلیل ماهیت دشمنان اسلام است

رهبری املشی با بیان اینکه اکثر اختلافات بین مسلمان و بروز گروهک‌های تروریستی ریشه در نقش‌های شوم اسرائیل دارد، خاطرنشان کرد: گروهک های تکفیری رشته‌ای از توطئه‌های اسرائیل و حامیان آن است.

وی با تاکید بر اینکه در روز قدس باید دشمن را به خوبی شناخت، تصریح کرد: این روز فرصتی برای تحلیل و شناخت ماهیت دشمنان اسلام است.

مذاهب مختلف اسلامی باید در برابر دشمن مشترک ید واحد شوند

نماینده مردم رودسر و املش با بیان اینکه مسلمانان باید باهم وحدت داشته باشند، افزود: مذاهب مختلف اسلامی باید باهم باشند و در برابر دشمن مشترک ید واحد شوند و راه را گم نکنند.

رهبری املشی با تاکید بر اینکه خط قرمز جمهوری اسلامی ایران قدس است،گفت: ما هیچ وقت در موضوع قدس سازش نمی‌کنیم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *