19:34

1403/03/27

نمایشگاه پوستر اعتیاد و تئاتر خیابانی در املش

سید عباس موسوی در حاشیه تئاتر خیابانی در املش در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز  با اعلام این خبر افزود : با حضور حجت الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه شهرستان املش و فرماندار این شهرستان و جمعی از مدیران ادارات و نهادهای دولتی ، نمایشگاه پوستر اعتیاد و اجرای تاتر خیابانی صبح امروز 8 تیر 99 و همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان املش برپا و اجرا شد.

وی گفت : در نمایشگاه عکس و پوستر پیشگیری از اعتیاد که با همکاری اداره بهزیستی – شهرداری و ستاد مبارزه با مواد مخدر املش در این شهرستان برپا شد ، تعدادی پوستر و عکس با موضوع پیشگیری از اعتیاد و آگاهی بخشی به خانواده ها – آثار مخرب استفاده از مواد مخدر و دوری از عواقب این بلای خانمان سوز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

موسوی ادامه داد : ” به مادرم قول دادم ” با موضوع اعتیاد ، کاری از عبدالله بهادری و نقش آفرینی احمد شریفی ، عنوان نمایش خیابانی بود که برای حاضرین در این مراسم به اجراء درآمد و مورد استقبال فرماندار و امام جمعه شهرستان قرار گرفت.

وی در پایان از برگزاری  مسابقه کتابخوانی با موضوع اعتیاد  به صورت کشوری در بستر فضای مجازی خبر داد و تصریح کرد : برنامه های اجراء شده این شهرستان با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر این شهرستان و در راستای معرفی آثار مخرب اعتیاد و مضرات مواد مخدر و آگاهی بخشی خانواده ها صورت گرفته است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *