رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر از برپایی نمایشگاه کتاب بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مجتمع فرهنگی هنری این اداره خبر داد. به گزارش رانکوه نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ، کمال عباس نژاد با اعلام این خبر افزود : همزمان با هفته کتاب و […]

  • رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر از برپایی نمایشگاه کتاب بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مجتمع فرهنگی هنری این اداره خبر داد.

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ، کمال عباس نژاد با اعلام این خبر افزود : همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی ، نمایشگاهی با ارائه ۴۰۰ عنوان کتاب با همکاری این اداره و انتشارات توساکو در رودسر برپا شده است.

 

وی افزود : در این نمایشگاه ۴۰۰ عنوان کتاب با موضوعات علمی – روانشناسی – کودک – رمان – اعتقادی – قرآنی – ادبیات – بهداشتی – اجتماعی – فرهنگی و هنری با تخفیف ۵۰ % تهیه شده است.

 

عباس نژاد ، گسترش – تقویت و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین اقشار مختلف مردم و آشنایی با آثار فرهنگی و ادبی را از اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد.

 

وی در پایان اذعان داشت : نمایشگاه کتاب از تاریخ ۱۸ لغایت ۳۰ آبان صبح ها ساعت ۱۰ الی ۱۳ و عصرها ساعت ۴ الی ۷ در مجتمع فرهنگی و هنری شهید آوینی ، پذیرای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی است.