فرماندار املش گفت:  با فرارسیدن تابستان و اوقات پیش رو باید به نقش اساسی و محوری آموزش و پرورش در اوقات فراغت دانش آموزان اذعان کرد و دستگاههای اجرایی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛  یونس محمودی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان املش با بیان اینکه […]

فرماندار املش گفت:  با فرارسیدن تابستان و اوقات پیش رو باید به نقش اساسی و محوری آموزش و پرورش در اوقات فراغت دانش آموزان اذعان کرد و دستگاههای اجرایی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛  یونس محمودی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان املش با بیان اینکه آموزش و پرورش تاثیرگذار ترین عنصر تعلیم وتعلم است افزود:توجه به این عنصر مهم توجه به ارکان تصمیم سازی نظام است.

 

وی افزود: توجه به عنصر آموزش و پرورش یعنی پرورش انسانهای متعالی،انسان های تعالی بخش و انسانهایی که میخواهند راه شکران را از کفران تمیز دهند.

 

دکتر محمودی با اشاره به اینکه نقش شما معلمان،فرهیختگان در حوزه های فرهنگی به مراتب در آموزش و پرورش از همه وزارتخانه ها مهمتر است افزود:آموزش و پرورش بعنوان یک عنصر تربیت کننده وزرا،وکلا و مدیران است

 

فرماندار املش تصریح نمود: اگر هر حرکتی در ذهن دانش آموزان انجام دهید همانند نقش بروی سنگ است.

 

وی با این مطلب که شما دانش آموزان عنصر تعیین کننده هستید اظهار داشت:دانش آموزان و دانشجویان امانتی هستند از سوی اولیا که دراختیار شما قرار می گیرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان املش خاطرنشان کرد:تامین و بهینه سازی اوقات فراغت دانش آموزان که در دستور کار امروز و آینده خواهد بود تامین و غنی سازی اوقات فراغت ،حذف موازی کاری،انجام فعالیت های اثر بخش براساس نظرسنجی واثربخشی سالهای گذشته خواهد بود.

فرماندار املش درادامه تاکید کرد:نظرسنجی های برنامه اوقات فراغت را دراختیار دانش آموزان واولیای دانش آموز قراردهیدتا براساس این فرمت نظرسنجی برنامه دانش آموزان و علاقمندی آنان به اوقات فراغت تعیین شود.

دکتر محمودی همچنین افزود:پرداختن به مقوله فرهنگی و هماهنگی با ساماندهی امور جوانان با محوریت آموزش و پرورش در شورای آموزش و پرورش،از مهمترین رسالت های فرهنگی ما مسوولان دراین شهرستان است.
وی درپایان گفت:تمهیدات امکانات تفریحی و اردویی برای جوانان جز سیاستهای شورای آموزش و پرورش باید باشد.