امام جمعه املش گفت: کرد: نقشه دشمن اینست که شورش وفتنه را تا برگزاری انتخابات ادامه دهد تا دولت ،مجلس و سران قوا مجبور شوند انتخابات را به تاخیر بیندازندو الحمدا....با تدبیر رهبر معظم انقلاب و جانفشانی مردم عزیز این نقشه خنثی شد

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حجت الاسلام علی رنجبر در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان املش با اشاره به برگزاری انتخابات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت :دراین عرصه مهم باید دقت شود تا حق مداری را رعایت کنیم و در بحث بررسی صلاحیت ها دقت شود تا خدای نکرده غرض ورزی انجام نگیرد.

 

وی با بیان اینکه سازکار انتخابات باید بیش ازاین تعریف شود تا افراد متعهد-جهادی و متخصص واردمیدان شوند افزود:دشمنان ما درحال جنگ ترکیبی و با راهبرد فشار حداکثری هستند که دریک ماه اخیر شاهد بودیم.

خطیب جمعه املش  اضافه کرد:نقشه دشمن اینست که شورش وفتنه را تا برگزاری انتخابات ادامه دهد تا دولت ،مجلس و سران قوا مجبور شوند انتخابات را به تاخیر بیندازندو الحمدا….با تدبیر رهبر معظم انقلاب و جانفشانی مردم عزیز این نقشه خنثی شد.

وی با بیان اینکه هنچنین دشمن درنظر داردتا مردم را از شرکت ومشارکت در انتخابات دور کند افزود:وظیفه همه ما است تا در انتخابات شرکت کنیم و فرد اصلح و توانا را راهی مجلس نماییم

.
رنجبر درادامه از مانور و آمادگی نیروهای بسیج،نظامی وانتظامی در فتنه انگیری دشمن بعد از انتخابات خبرداد وگفت:یکی از توطئه های دشمن پروژه ای است که بین سه کشور عراق،ایران و لبنان مشترک است اینست که هدف دشمن نابودی کشورهای مقاومت اسلامی و استعفای دولت می باشد.

امام جمعه املش با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: دولت باید باشد و پاسخگوی مطالبات مردم باشدافزود:طرح استیضاح واستعفای دولت یک طرح آمریکایی،اسرائیلی و عربستان صعودی است که میخواهد آینده انتخابات را خدشه دار کندتا از برگزاری انتخابات ومشارکت حداکثری مردم جلوگیری کند.

وی با تاکید برطرفداران کاندیداها که تقوای سیاسی در انتخابات را رعایت کنند افزود:دراین عرصه نقاط مثبت همدیگر را ببینید و از توطئه ها دوری کنید.

امام جمعه شهرستان املش در پایان از زحمات مدیریت جهاد کشاورزی املش که لایه روبی آبندان های ۱۴ روستا را انجام دادند تقدیر وتشکر ویژه نمود و گفت: بنا به تقاضای مردم از مسئولین استان میخواهیم تا انشاا…طرح لاینینگ روستاها را نیز به سرانجام برسانند.

خبرنگار: عزیز عابدی