مدیر امور توزیع برق شهرستان املش از  نصب ۲دستگاه پست هوایی توزیع برق در سطح شهرستان املش با اعتباری بالغ بر ۱۷۵ میلون تومان خبر داد.       روغنچیان در گفتگو صبح چهارشنبه با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به گرمای فصل تابستان و به طبع آن افزایش […]

مدیر امور توزیع برق شهرستان املش از  نصب ۲دستگاه پست هوایی توزیع برق در سطح شهرستان املش با اعتباری بالغ بر ۱۷۵ میلون تومان خبر داد.

 

 

 

روغنچیان در گفتگو صبح چهارشنبه با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به گرمای فصل تابستان و به طبع آن افزایش بارمصرف بیش از حد ازسوی مشترکین ،دو دستگاه پست هوایی برق در روستای جیرگوابر از بخش رانکوه و روستای سورکوره از بخش مرکزی املش نصب و راه اندازی شد.

 

 

وی افزود: برای نصب یک دستگاه پست هوایی ۱۰۰کیلو ولت و ۳۰۰ متر خط ۲۰کیلو ولت هوایی با احداث ۳۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی و ۱۰ متر شبکه فشار ضعیف زمینی با اعتباری بالغ بر ۱۰۵ میلیون تومان در روستای جیرگوابر رانکوه هزینه شد.

 

 

روغنچیان در ادامه افزود: هچنین برای نصب یک دستگاه پست هوایی ۱۰۰کیلو ولت و ۵ متر شبکه فشار ضعیف زمینی  در روستای سورکوه املش بالغ بر ۷۰ میلیون تومان هزینه شد.

 

 

وی در پایان از افتتاح ۴ پروزه برق رسانی در هفته دولت  در شهرستان املش با اعتباری بالغ بر ۲۸۵ میلیون تومان از منابع داخلی شرکت توزیع نیروی برق گیلان خبر داد.