01:39

1403/03/09

نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان املش برگزار شد

نشست کمیته برنامه ریزی املش با حضور مسوولان ادارت مربوطه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی صبح رانکوه: مهدی جعفری فرماندار املش در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان در سال جاری گفت : امسال 72 میلیارد و 910 میلیون ریال اعتبار در سرفصل های مختلف عمرانی ، بهداشتی ، آموزش و پرورش ، میراث فرهنگی ، آب روستایی ، محیط زیست و…برای پروژه های مختلف این شهرستان در نظرگرفته شده است.
وی افزود : علاوه براین اعتبارات ، اعتبارات دیگری نیز تحت عناوین اعتبارات سایر شامل اعتبارات ستاد حوادث غیرمترقبه و مواد10 و 12در سال جاری به شهرستان املش اختصاص داده خواهد شد.
وی اضافه کرد : همه مسوولان ادارات و نهادهای شهرستان املش باید تلاش کنند تا اعتبارات به موقع جذب و برنامه ها و پروژه ها ، طبق چشم اندازی که پیش بینی شده پیشرفت داشته باشند.
اسماعیل درویش معاون فرماندار املش در جلسه اقتصاد مقاومتی گفت : اگر توجه عملی به اقتصاد مقاومتی در کشور توسط همگان صورت بگیرد می توان در بعدهای دیگر تولید از جمله کیفیت بخشی گام های موثری برداشت.
وی افزود : با سرمایه گذاری در بخش تولید داخلی و استفاده از سرمایه بخش خصوصی در بخش های مختلف تولیدی می توان تاثیرات بزرگی در اقتصاد مقاومتی ایجاد کرد.
وی احداث یا ایجاد یک بازار محلی را در شهرستان املش از ضروریات اقتصاد مقاومتی برشمرد که با استفاده از آن کشاورزان و روستاییان می توانند تولیدات خود را به راحتی خرید و فروش کنند.
2

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *