رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان املش گفت: زن ۵۰ ساله گرفتار در ارتفاعات شیرچاک شهرستان املش با همت افراد بومی، دهیاران و پایگاه امدادگر شهدای کجید نجات یافت.   اسدی در گفتگو با رانکوه نیوز اظهار داشت : ساعت ۱۱ صبح امروز گزارشی در خصوص مصدومیت و گرفتار شدن زنی ۵۰ ساله به در کوه‌های املش […]

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان املش گفت: زن ۵۰ ساله گرفتار در ارتفاعات شیرچاک شهرستان املش با همت افراد بومی، دهیاران و پایگاه امدادگر شهدای کجید نجات یافت.

 

اسدی در گفتگو با رانکوه نیوز اظهار داشت : ساعت ۱۱ صبح امروز گزارشی در خصوص مصدومیت و گرفتار شدن زنی ۵۰ ساله به در کوه‌های املش دریافت شد امدادگران شهدای کجید بلافاصله به منطقه اعزام شدند.

 

وی افزود: این زن ۵۰ ساله بود که در ارتفاعات کوه های شیرچاک املش سکته کرده بود به  همت پایگاه امدادگر شهدای کجید و همراهی کمک افراد بومی و دهیاران دهستان سمام   به محل اعزام شده بودند نجات یافت.

 

اسدی تصریح کرد : افراد بومی با کول کردن و حمل  این مصدوم به قسمت های پایین دست توسط  تیم های امدادی ابتدا ضمن کنترل علائم حیاتی، اقدامات اولیه پیش بیمارستانی را بر روی این فرد انجام دادند و پس از فیکس کردن کامل مصدوم به پایین کوه انتقال و تحویل عوامل اورژانس زیاز شد