هفته چهارم لیگ برتر فوتبال با شکست تیمهای مدعی سپاهان و تراکتورسازی و برد فولاد و استقلال آغاز شد. به گزارش سرویس ورزشی صبح رانکوه  پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،درچارچوب بازی های این هفته امروز نفت در ورزشگاه تختی تهران با ۳ گل میهمان خود تیم صدرنشینِ سپاهان را شکست داد و ۷ امتیازی شد […]

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال با شکست تیمهای مدعی سپاهان و تراکتورسازی و برد فولاد و استقلال آغاز شد.

به گزارش سرویس ورزشی صبح رانکوه  پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،درچارچوب بازی های این هفته امروز نفت در ورزشگاه تختی تهران با ۳ گل میهمان خود تیم صدرنشینِ سپاهان را شکست داد و ۷ امتیازی شد ، در این بازی لئوناردو پادوانی ، کمال الدین کامیابی نیا و علی قربانی برای نفت گلزنی کردند ، ضمن اینکه محمدحسین مرادمند بازیکن سپاهان در دقیقه ۴۴ با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.

درورزشگاه تختی اهواز، دو تیم فولاد و استقلال در شهرآورد خوزستان برابر هم به میدان رفتند که این بازی در پایان با تک گل یوسف وَکیا به سود فولاد به پایان رسید، فولاد با این برد ۹ امتیازی شد و با امتیاز و تفاضل گل برابر با سپاهان اما به علت گل زده کمتر در مکان دوم ایستاد.

استقلال تهران در ورزشگاه آزادی ۳ – ۲ برابر سایپای البرز به پیروزی رسید و با ۹ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان و فولاد در مکان سوم قرار گرفت، امید ابراهیمی ۲ بار و جاسم کرار برای استقلال و ابراهیم شکوری و حامد شیری برای سایپا گل زدند.

درمشهد ، تیم پدیده با تک گل میلان یووانوویچ تراکتورسازی تبریز را از پیش رو برداشت و با ۸ امتیاز به رده چهارم جدول رده بندی صعود کرد.

صبا در قم با ۲ گل نفت مسجد سلیمان را مغلوب کرد و ۸ امتیازی شد، ایوب کلانتری و احمد حسن زاده گل های صبا را به ثمر رساندند.

گسترش فولاد هم در تبریز با یک گل بر پیکان تهران غلبه کرد ، مهرداد بایرامی تک گلِ گسترش را در دقیقه ۵۵ به ثمر رساند.

در فولاد شهر اصفهان، ذوب آهن و راه آهن ۲ – ۲ مساوی شدند، محسن مسلمان و هادی محمدی گل های ذوب آهن را وارد دروازه راه آهن کردند ضمن اینکه رامین رضائیان و امین منوچهری برای راه آهن گل زدند.

این هفته از رقابت ها ، فردا با دیدار ملوان و پرسپولیس در انزلی به پایان می رسد .