20:48

1402/12/11

موفقیت دولت در اقتصاد مستلزم همکاری با بخش خصوصی است / روحانی در چهار سال دوم موفق تر عمل خواهد نمود

اختصاصی/صادر کننده کشوری و استانی نمونه چای در شهرستان املش گفت: مطمین باشید دولت در زمینه اقتصاد موفق نخواهد شد مگر اینکه در بخش خصوصی ٬ مردم همراهش باشند.

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه؛ قاسم رضاییان  در همایش تجلیل از فعالان اقتصادی شهرستان املش در فرمانداری گفت : نگرش دولت باید نسبت به بخش خصوصی تغییر یابد لذا در اینده نزدیک ٬ سیمیناری در همین خصوص برگزار خواهم نمود .
وی افزود: ارتباط خوبی بین اصناف و تعاون و بازرگانی است دولت اقای روحانی در این چهار سال فقط آسیب ها را شناسایی کرد ان شا الله در چهار سال دوم موفق تر عمل خواهد نمود.

نماینده کمیسیون اقتصادی ایران در ارمنستان ٬در  ادمه افزود : قبل از فروپاشی شوروی ٬ معمولا مسیر خروج کالا هایمان از اذربایجان بود لذا پس از انعقاد توافقنامه ارمنستان با ایران و چند کشور دیگر ٬ مرز برداشته شد دفتر توسعه کمیسیون افتصادی ایران و ارمنستان در دو کشور افتتاح گردید و من نیز نماینده کمیسیون اقتصادی ایران در ارمنستان میباشم ارتباط خوبی با این کشور داریم

عضو اتاق باررگانی ایران گفت: بحث خاویار ٬ ماهیان خاویاری ٬ صدور ماهیان ٬ صدور قزل الا ٬ اوزن برون در حال انجام است همچنین در اینده نزدیک پرتغال گیلان نیز بفروش خواهد رسید.

 

رضاییان  خاطرنشان کرد: متاسفانه آن چیزی که در صدا و سیما مطرح میشود ٬ نا امیدی را تشدید می کند خیلی فضا عوض شده است اگر بحث گمرکی حل شود با روسیه و ترکمنستان و قزاقستان ٬ مشکل گمرکی نخواهیم داشت همچنین بحث عوارض اگر حل گردد مشکلاتمان در صادرات مرتفع خواهد شد .

وی در خاتمه خطاب به دکتر محمودی فرماندار شهرستان املش گفت : پیشنهاد میکنم ماهیانه نشستی با فعالان املش داشته باشید املش بیشترین تولید چای را در سطح استان دارد

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *