22:21

1403/03/09

موانع امر تولید باید شناسایی شده و اقدامات لازم در راستای رفع آن صورت گیرد

اولین گردهمایی شورای مدیران دادگستری استان به ریاست رییس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

به گزارش رانکوه نیوز  روابط عمومی دادگستری گیلان، اولین گردهمایی شورای مدیران دادگستری استان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان استفاده از فرصت های ماه مبارک رمضان را فرصت مغتنمی برای انسان بر شمرد و تصریح کرد: باید از تمام لحظات این مهمانی معنوی در مسیر تقرب به درگاه الهی  بهره گرفت.

وی با قدردانی از اقدامات روسای دادگستری ها و دادستان های استان در سال گذشته تصریح کرد: باید با توان و همت مضاعف در راستای اجرای اهداف و سیاست های قوه قضائیه تلاش نماییم.

این مقام ارشد قضایی با بیان اینکه دادگاه های صلح به زودی در استان راه اندازی خواهد شد گفت: باید در افتتاح این دادگاه ها از ظرفیت موجود استفاده نموده و نواقص دادگاه های عام را در دادگاه های صلح برطرف نماییم.

وی با اشاره به شعار سال، «جهش تولید با مشارکت مردم بر اهمیت تولید و سرمایه گذاری در استان اظهار داشت: موانع امر تولید در استان باید شناسایی شده و اقدامات لازم در راستای رفع آن صورت گیرد.

رئیس کل دادگستری استان در ادامه افزود: روسای دادگستری ها و دادستان ها باید بر پرونده های مهم و خاص اشراف داشته و شخصا پرونده های مهم را نظارت و پیگیری نمایند.

وی با تاکید بر صیانت از حقوق عامه ابراز داشت: رسیدگی سریع به پرونده های تخلفات انتخاباتی نیز باید در دستور کار مسئولان قضایی استان قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *