06:29

1403/02/02

ملوانی ها اینترنت باز تر از داماشی ها / جدول

th1

سایت الکسا(ALEXA)، برای آنهایی که دستی بر آتش دارند یک معیار است، سایتی که رتبه خوبی در این سایت بیاورد حتما روزانه بازدید کننده های بسیاری دارد و برای سایت های باشگاهی می توان گفت هواداران بسیاری اخبار تیمشان را از طریق سایت دنبال می کنند

 به گزارش صبح رانکوه، به نقل ازاحرار گیل،  گذشت آن زمان که تعداد هواداران یک تیم، از روی صندلی های ورزشگاه ها و کل کل های این و آن حدس زده می شد. حالا دیگر باشگاه داران برای جلب هواداران، بیشتر دست به دامن تکنولوژی های روز  نیز شده اند. پیشانی اش  می شود این که هر کدام  یک سایت برای هوادارانشان راه انداخته اند.

پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان، فولاد خوزستان  و …، از تیم های مشهور پایتخت بگیر تا تیم های ته جدولی هر کدام جسته گریخته سایتی دارند. شاید بعضی از سایت ها حتی چنگی به دل نزند اما دهن پُرکن که هست!

سایت الکسا(ALEXA)، برای آنهایی که دستی بر آتش دارند یک معیار است، سایتی که رتبه خوبی در این سایت بیاورد حتما روزانه بازدید کننده های بسیاری دارد و برای سایت های باشگاهی می توان گفت هواداران بسیاری اخبار تیمشان را از طریق سایت دنبال می کنند.

بر اساس آنچه که سایت الکسا تا به امروز، چهارشنبه یازدهم تیرماه ۱۳۹۳، نشان می دهد سایت باشگاه پرسپولس پرچم دار تعداد هواردار است و با رتبه ۵۲۹ سایت ایرانی آمار بالاترین بازدید کننده را به خود اختصاص داده، هرچقدر هواداران پرسپولیس به سایت باشگاه شان سر می زنند، هواداران باشگاه استقلال اهواز این طور نیستند. استقبال کم هواداران این باشگاه از سایتشان باعث شده تا استقلال اهواز با رتبه ۱۰۴۹۴۱ پایین ترین آمار بازدید را در بین سایت باشگاه ها داشته باشد.

بعد از سایت پرسپولیس، استقلالی ها در رتبه دوم قرار دارند. رنگینگ الکسا نشان می دهد سایت این باشگاه ۶۳۶ سایت ایرانی است. بعد از آن هم سایت باشگاه تراکتورسازی با رتبه ۲۰۳۰، قرار گرفته. حدس زدن این رتبه بندی خیلی هم سخت نبود در فضای واقعی هم استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی بیشترین هوادارها را دارند.

بعد از این سه باشگاه، براساس رنگینگ الکسا سایت باشگاه سپاهان با رتبه ۳۹۰۹، فولاد خوزستان با رتبه ۷۰۶۸، گسترش فولاد با رتبه ۹۴۱۸، ذوب آهن با رتبه ۱۰۷۹۷، ملوان با رتبه ۱۴۵۰۹، صنعت نفت آبادان با رتبه ۱۸۸۸۱ و صبای قم با رتبه ۱۹۹۹۱، به ترتیب چهارم تا دهم هستند.

در رتبه های یازدهم تا هفدهم هم به ترتیب سایت تیم های پیکان تهران با رتبه ۲۰۷۳۷، مس کرمان با رتبه ۲۴۲۴۳، نفت تهران با رتبه ۲۷۰۲۲، داماش گیلان با رتبه ۲۸۰۹۳، سایپا البرز با رتبه ۳۷۹۹۲، آلومینیوم هرمزگان با رتبه ۴۹۸۲۲ و استقلال خوزستان با رتبه ۱۰۱۹۴۱ قرار دارند.

این بود وضعیت سایت باشگاه های حاضر در لیگ برتر! پرسپولیسی ها و استقلالی ها همان طور که در فضای واقعی هوادار تیم اشان هستند در فضای مجازی هم تیم اشان را تنها نگذاشته اند. حالا که آمار بازدید کننده سایت سنگ محکی شده برای سنجش میزان هوارداران، پس استقلال اهوازی ها باید دست بجنبانند و هر طور شده پایشان به اینترنت و سایت باز شود!

1186_362

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *