20:12

1402/12/11

ملت ایران پیروز میدان مذاکرات هسته ای است

امام جمعه شهرستان املش با اشاره به طرح برخی موضوعات از سوی دولتمردان کشورهای خارجی پس از جمع بندی مذاکرات هسته ای وین گفت: ملت بزرگ ایران، پیروز میدان مذاکرات هسته ای است.

 

 

به گزارش صبح رانکوه ، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های این هفته نماز جمعه املش که در مصلی امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، افزود: رجزخوانی های صورت گرفته توسط این افراد، برای مصرف داخلی و بدست آوردن دل صهیونیست ها بر زبان رانده می شود و هیچ ارزش دیگری ندارد.
وی اضافه کرد: اگر دشمن به هر دلیلی این توافق را بر هم بزند، خوی ستیزه جویی خود را نشان داده و جهان به خوبی خواهد فهمید که عده ای جنگ طلب، هرگز نمی خواهند دنیا رنگ آرامش را به خود ببیند.
امام جمعه املش همچنین با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران گرما و سرما و خطر نمی شناسند و در همه حال ، زبان مردم هستند و هر سال همراه با ولایت و شعار سال، با رسالتی که بر دوش دارند، خبرهای جای جای کشور را منعکس می کنند.
وی ادامه داد: سال گذشته مسوولان در پرداخت مطالبات چایکاران پیگیری های مطلوبی داشتند و امسال باید قول هایی که داده شده، به سرعت محقق شود تا مشکلات کشاورزان چایکار برطرف گردد.
امام جمعه املش همچنین با اشاره به سالروز شهادت امام صادق(ع) گفت: این امام همام با تاسیس حوزه علمیه در آن زمان، گام مهمی در تربیت هزاران دانشجو برداشت و امروز، حوزه های علمیه تشیع ما هرچه دارند از مکتب امام صادق (ع) است./ایرنا
 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *