فرماندار املش گفت: انتظار ما اینست که مقبره های شهدای شهرستان املش از جایگاه فرهنگی  برخوردار باشد       دکتر محمودی در حاشیه بازدید از گلزارهای شهدای بخش رانکوه و شهرستان املش که با همراهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان همراه بود در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار کرد: بازسازی،بهسازی وبهنگام سازی […]

فرماندار املش گفت: انتظار ما اینست که مقبره های شهدای شهرستان املش از جایگاه فرهنگی  برخوردار باشد

 

 

 

دکتر محمودی در حاشیه بازدید از گلزارهای شهدای بخش رانکوه و شهرستان املش که با همراهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان همراه بود در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار کرد: بازسازی،بهسازی وبهنگام سازی مقبره های شهدا وتامین نیازهای بالقوه این جایگاهها وتبدیل آن به شکل امروز ونیازهای ضروری خانواده  های شهدا در حوزه کاری کمیته برنامه ریزی شهرستان املش می باشد.

 

 

وی افزود:انتظار ما اینست که مقبره های شهدای شهرستان املش از جایگاه فرهنگی  برخوردار باشد و مامن امنی برای خانواده های شهدا باشد.

 

 

فرماندار املش افزود:ما تمام تلاش مان براینست تا این جایگاهها مجهز به امکانات  رفاهی تبدیل شود.

 

 

وی همچنین با بیان اینکه بهسازی ونوسازی و منقوش نمودن بعضی از المان های شهدا نیاز به بازسازی دارد خاطرنشان کرد: مقبره شهدای رانکوه نیز نیاز به بهسازی و بازسازی دارد.

 

محمودی تصریح کرد: تسریع درتامین مطالبات خانواده های شهدا ،ایثارگران وآزادگان درحوزه های درمانی که از مشکلات این عزیران بود نسبتا مرتفع شد.

 

 

فرماندار املش با بیان اینکه بنیاد شهید درحوزه کارکردی ما است وانتظار ما اینست که شهرستان املش را متناسب با موقعیت جغرافیایی واقلیمی  و کشاورزی آن دریابیم، افزود:انتقادات باعث رشد بالندگی، توسعه و سازندگی در شهرستان خواهد شد.

 

 

وی درپایان ایجاد مجتمع های فرهنگی ورفاهی ،توسعه المان های شهری را از مسوولان ارشد استانی خواستار شد.