15:08

1402/07/10

مقایسه آیفون ۵ و سامسونگ گالاکس 3

118

 جیرگوابر نیوز/ خوب بالاخره مراسم تمام شد و همگان آیفون ۵ را دیدند. این تاپیک مقایسه ای بین Apple iPhone 5 و Samsung Galaxy SIII است. این ۲ گوشی بیشترین قسمت بازار را از آن خود کرده اند. همگان می دانیم مطمئنا آیفون ۵ فروش بسیار بالایی خواهد داشت پس مقایسه این ۲ گوشی اصلا کار غلطی نیست. متاسفانه آیفون ۵ قبل از معرفی کاملا لو رفته بود و تقریبا همگان می دانستند که این آیفون چه خواهد بود، اماهیچ کس جز اپل نمی تواند به خوبی امکانات این آیفون را توضیح دهد!

 

ابتدا نگاهی به جدول زیر می اندازیم تا ببنیم چه کسی روی کاغذ قوی تر است:

http://www.dl.yekmobile.com/review/1/1/iphone5/ab.png

 

همانطور که می بینید اختلاف بین این ۲ گوشی واقعا کم است اما تنها چیزی که بسیار آیفون را عقب می اندازد نداشتن NFC است . جالب است که در حال حاضر بازی های آندروید تقریبا با آی او اس برابری می کند و این دیگر مزیتی برای اپل به حساب نمی آید.

 

بسیاری گلکسی اس ۳ را با آیفون ۴اس مقایسه می کردند و با این حال باز هم آیفون ۴اس در بسیاری از چا ها از گلکسی اس ۳ بهتر بود اما می توان با قاطعیت گفت ایفون ۵ اپل با قدرت بسیار بالای خود به راحتی می تواند رقیب کره ای خود را پشت سر بگذارد. تراکم پیکسل در آیفون اپل بسیار خیره کننده است و این مقدار در آیفون ۵ بسیار بیشتر از گلکس اس ۳ هست. با پردازنده قوی A6 هم می توان آیفون ۵ را یک کنسول بازی تلقی کرد.

منبع: /review.yekmobile.com

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *