اختصاصی/ با حضور فرماندار سرپرستان جدید ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنگرود معرفی شدند.     به گزارش خبرنگارصبح رانکوه با حضور مهندس سیدرضا جواد پور فرماندار شهرستان لنگرود و محمدرضا نازک کار مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان رسول […]

اختصاصی/ با حضور فرماندار سرپرستان جدید ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنگرود معرفی شدند.

 

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه با حضور مهندس سیدرضا جواد پور فرماندار شهرستان لنگرود و محمدرضا نازک کار مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان رسول پرکار به عنوان سرپرست جدید اداره راه و شهرسازی شهرستان لنگرود معرفی شد و از زحمات های نجفی رییس سابق این اداره قدردانی شد.
علی نجفی به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنگرود منصوب شده است.
فرماندار لنگرود در آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان گفت : انتظار داریم با توجه به انتزاع اداره راهداری و حمل و نفل جاده ای از اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان در حوزه راهداری چابک تر و بهتر به وظایف سازمانی خود عمل کند.
مهندس سید رضا جوادپور افزود: از اداره راه و شهرسازی شهرستان لنگرود انتظار داریم در حوزه های تخصصی راه و شهرسازی بصورت علمی ورود کند تا شاهد شهرستانی زیبا براساس اصول فنی و مهندسی باشیم.