02:23

1402/01/08

مسئولان برای اشتغال و ازدواج جوانان اقدام عاجل نمایند

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ حجت الاسلام رنجبر در خطبه های نماز جمعه که در مصلی املش برگزار شد باتقبیح هجوم سردمداران کافر به منزل حضرت زهرا(س) مقابله با خاندان پیامبر (ص) را قرار گرفتن جبهه باطل در برابر جبهه حق توصیف کرد و گفت : بر اساس آیه۸ سوره صف آنانی که اراده کردند نور خدا را خاموش نمایند بدانند باریتعالی کامل کننده نور خویش است و هیچگاه خاموش نخواهد شد و خاندان پیامبر(ص) نیز آل الله هستند .

امام جمعه املش با بیان اینکه رهبر انقلاب در تاریخ ۸خرداد ۹۸گفتند جریانی در داخل و خارج کشور درصد د دمیدن روح یاس و ناامیدی به مردم است باید مراقب باشید افزود : برخی در دولت قبلی کاری نکردند و اکنون همه مشکلات را ، مین گذاری کرده اند برای دولت فعلی و انتقاد میکنند در واقع باعث ناامیدی مردم می شوندتکنیک شکنجه خاموش در قالب نا امید کردن مردم ،بدبینی و جبهه گیری علیه یکدیگر از جمله طرحهای ابر قدرتهاست که در کشورهای جهان از جمله ایران پیاده میکنند تا باعث ناامیدی مردم نسبت به خود و جامعه شان شوند.

او ایجاد نفرت از اسلام و بمباران شبهات ، ایجاد دو قطبی کاذب بین علم و دین ، نشان دادن چهره خشنی از اسلام ، ایجاد نفرت در ایرانیان از ایرانی بودنشان ، ایجاد نفرت از نظام اسلامی و پررنگ کردن نقاط ضعف آن ، ایجاد نفرت از مسئولان و بیان نقاط ضعف آنان، ایجاد نفرت مردم از یکدیگر و مسئولان را آخرین ترفند جنگ نرم امریکا علیه نظام اسلامی برشمرد و گفت: دشمنان علیرغم اقدامات نظام اسلامی؛ با بزرگ نمایی مشکلات اقتصادی درصددایجاد نفرت مردم از مسئولان بویژه نظام هستند
.
حجت الاسلام رنجبر افزود: باراک اوباما در کتابش در مورد فتنه ۸۸ نوشته بعد از فتنه ۸۸ شکاف عمیقی بین جمهوری اسلامی ایجاد شد یقین یافتیم که تحریمها اثر دارد و باید بیشتر هم شود .

او یاد آور شد : آمریکا این طرح را آنقدر ادامه خواهد داد تا باعث فروپاشی نظام شود اما از آنجایی که از مکتب سردار سلیمانی درس شجاعت و فداکاری و امیدواری آموخته ایم با اصل امیدواری به تحقق حکومت جهانی اسلام همه توطئه های آمریکا،اسرائیل و آل سعود خنثی خواهد شد.

امام جمعه املش خطاب به نماینده شهرستان گفت : مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه و با تقوای املش رای بالایی به دادند و انتظاراتی نیز از شما دارند آسفالت جاده های ییلاقی ، تامین بودجه جهت احداث منبع ۳ هزار متر مکعبی آب شرب ، اجرای طرح آبرسانی به روستاهای بهشت آباد و کهنه گویه و…….‌‌.، راه اندازی کارخانه ریسندگی برای اشتغال و پرداخت وامهای کم بهره برای ایجاد اشتغال مشاغل خانگی ازجمله مطالبات مردم شهرستان است .

او خطاب به استاندارونمایندگان استان افزود :فرار سرمایه گذاران از استان از بزرگترین مشکلات استان گیلان است چرا برای گرفتن یک مجوز باید ۲ سال صبر کنند ؟ این کار باعث گریز سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در شهرستانها میشود تسهیل در صدور مجوز برای سرمایه گذاری بسیار مهم است که باید انجام دهید.

حجت الاسلام رنجبر همچنین خطاب به سرپرست فرمانداری املش هم گفت : شهرستان املش ۴۴ هزار جمعیت دارد بود جه هم بر اساس آن تخصیص می یابد کمیته امداد بهزیستی باید مورد حمایت باشند تا افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهند اکنون ۲ هزار نفر برای تحت پوشش قرار گرفتن دو نهاد مذکور در نوبت هستند.

او در خاتمه خبر داد : اکنون سرمایه گذاری اراده نموده است هزار واحد مسکن ۵۰ متری در رانکوه برای زو جهای بی خانمان بسازد تا مدت ۵ سال رایگان تا زمان سروسامان گرفتن در آن سکونت یابند امیدواریم هر چه سریعتر مجوز اقداماتش فراهم گردد انتظار داریم مسئولان کشوری ،استانی و شهرستانی برای اشتغال و ازدواج جوانان اقدامات عاجل نمایند.

خبرنگار:رقیه نوائیان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *