فرمانده انتظامی لنگرود از مرگ دلخراش یک عابر پیاده بر اثر تصادف در این شهرستان خبر داد.   به گزارش صبح رانکوه، حسین نیک‌فرد بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد تصادف شدید واقع در «شلمان» اظهار کرد: ماموران بلافاصله در […]

فرمانده انتظامی لنگرود از مرگ دلخراش یک عابر پیاده بر اثر تصادف در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش صبح رانکوه، حسین نیک‌فرد بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد تصادف شدید واقع در «شلمان» اظهار کرد: ماموران بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند.

وی به برخورد خودروی سواری با یک عابر پیاده اشاره کرد و افزود: عابر پیاده به دلیل شدت جراحت‌های وارد شده در محل حادثه جان خود را از دست داد.

به گفته نیک‌فرد، کارشناسان تصادفات پلیس راه چابکسر با بررسی صحنه تصادف دلیل حادثه دلخراش را سرعت بالای راننده و ناتوانی در کنترل خودرو اعلام کردند.

*دستگیری عامل هک شهروند گیلانی در تلگرام

رئیس پلیس فتای گیلان نیز در جلسه مذکور با اشاره به ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت مبنی بر هک کردن پروفایل شخصی یک شهروند اظهار کرد: هکر مذکور شاکی را تهدید به انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی در تلگرام کرد.

ایرج محمدخانی به پیگیری پلیس فتا به منظور دستگیری متهم اشاره کرد و افزود: با پیگیری‌های فنی و پلیسی، عامل هک پروفایل شخصی شاکی در تلگرام شناسایی شده است.

وی ادامه داد: با توجه به مستندات دیجیتالی کشف شده، متهم ۱۲ ساله به بزه انتسابی خود و سوءاستفاده از غفلت شاکی اعتراف کرده است.

رئیس پلیس فتای گیلان با بیان اینکه متهم انگیزه خود از ارتکاب جرم مذکور را اثبات توانایی‌های فنی اعلام کرده است، تصریح کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت معرفی شده است.

محمدخانی متذکر شد: شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام‌رسان‌های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس Gfata@police.ir گزارش کنند./ فارس