17:38

1402/12/07

مراسم تودیع و معارفه شهردار املش برگزار گردید

شهرداری املش، تودیع و معارفه شهردار املش با حضور مدیرکل امور شهری استانداری، امام جمعه املش، فرماندار، مسئولین شهرستان املش و شهرهای همجوار برگزار شد.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی صبح رانکوه: در این مراسم جانعلی پور رئیس شورای اسلامی شهر املش ضمن خوش آمدگویی خدمت مهمانان گرامی گفت : ازپورقربان شهرداری قبلی املش به دلیل زحمات و همکاری خوبی که با اعضای شورای شهر داشته و پس از ایشان از عبدا..پور سرپرست شهرداری به دلیل تلاش هایشان  قدردانی می نمایم.

جانعلی چور بیان داشت : انتخاب شهردار نوعی انتخاب مردمی است. زیرا این مردم بوده اند که اعضای شورای شهر را با رای خود انتخاب نموده اند. ازآنجا که شهردار جدید بومی شهرستان است ؛ انتظار مردم و اعضای شورا فراتر است .

وی خطاب به ریحانی شهردار جدید گفت: اعضای شورای اسلامی شهر از شما انتظار دارند که همواره با اعضای شورا تعامل و همکاری داشته باشید و بدون مصوبات شورا اقدامی انجام ندهید که این درخواست با توجه به سابقه شما در شورای شهر ، یقینا در شما وجود دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر املش  ضمن بیان این نکته” همکاری و تعامل با مسئولین شهرستان در همه زمینه ها باید وجود داشته باشد ” گفت : نهضت آسفالت قولی است که به مردم املش داده شده است . من این قول را از شما میگیرم که این کار بزرگ در این سال انجام شود.

درویشی معاون فرماندار املش نیز ضمن قدردانی از زحمات پورقربان شهردار قبلی گفت : امیدواریم همه دستگاههای شهرستان با ریحانی شهردار جدید تعامل خوبی داشته باشند که یقینا با تعامل و همکاری می توان کارها را به سرعت انجام داد.

    معرفه شهردار جدیدی املش5

وی خطاب به ریحانی گفت : فرصت را غنیمت بشمارید که این مقام ارمغان  نظام و به واسطه خون شهدای انقلاب است که بر گردن شما نهاده شده است.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه شهرستان املش نیز در این مراسم ضمن بیان این دعا” خدایا مرا صادقانه وارد شغلم کن، صادقانه خارجم کن و توانییم ده سلطانی باشم که از تو نصرت گرفته ام ” گفت : این دعا باید شعار همه مسئولین باشد و در هر مقامی از خدا کمک گرفته شود.

امام جمعه املش اظهار داشت : جابجایی باید باعث تحول گردد. اگر مسئول جدیدی مقامی را بپذیرد و پس از آن تغییر و تحولی صورت نپذیرد یقینا آن شخص باید جوابگو باشد و از این حیث کار شهردار جدید سخت تر خواهد بود.

در این مرسم جعفری فرماندار املش نیز اظهار داشت : یک مدیر موفق بعد از شناخت خود و جایگاه خود، باید از پیرامون،وظایف و اختیارات خود شناخت کافی داشته باشد تا بتواند در پیشبرد اهداف گام بردارد.

 

معرفه شهردار جدیدی املش6

جعفری بیان داشت :همکاری بین شورای شهر و شهردار و سپس همکاری این مجموعه با مردم از نکات مهمی است که در راستای اهداف شهر باید در نظر گرفته شود . استفاده از انجمن ها و سازمانهای مردمی باعث پیشرفت سریعتر شهرها می گردد.

وی خطاب به شهردار جدید و اعضای شورای اسلامی شهر املش گفت : مشکلات شهر را بشناسید و برای رفع آن تلاش کنید. زیبایی شهری، پسماند زباله، جمع آوری آبهای سطحی، بازار هفتگی، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی، احیا و مرمت بناهای تاریخی و احداث موزه و … بخشی از مشکلات شهر املش می باشد.

خانم میرسیدی مدیر کل امور شهری استانداری دیگر سخنران این مراسم گفت: شهرداری و اعضای شورای شهر یک مجموعه واحد هستند و در پیشبرد اهداف باید با هم تعامل و همکاری داشته باشند.

مدیرکل امورشهری استانداری گیلان اظهار داشت : توسعه پایدار باید مبنای اقدامات شما قرار گیرد. برنامه ۵ ساله شهر باید تنظیم گردد که یقینا این برنامه ریزی راه را برای ایندگان هموارتر خواهد ساخت.

وی بیان داشت : کار شهرداری فقط بحث عمرانی نیست. شهرداری مجموعه فرهنگی و اجتماعی است.حضور مردم باید در برنامه های شهرداری پررنگتر شود که در غیر این صورت کار پیش نخواهد رفت.

 

معرفه شهردار جدیدی املش 1

میرسیدی مدیرکل امورشهری استانداری گیلان گفت : تلاش مجموعه استان به شهر املش نگاه توسعه ای است. این امید میرود که با همکاری و تلاش و برنامه ریزی دقیق پیش برویم که یقینا با برنامه ریزی مسیر هموار خواهد شد.

ریحانی شهردار جدید املش در این مراسم ضمن قدردانی از حضور مهمانان گفت : از تمام کسانی که به من اعتماد کرده و این مسئولیت خظیر را بر دوش من نهاده اند قدردانی می کنم و امیدوارم در شهر مردمان متدین و دیندار بتوانم خدمتگزار مردم باشم.

شهردار املش بیان داشت : در راستای اهدافم از شهرداران و شوراهای شهرهای همجوار و افراد نخبه استفاده کرده و با بررسی نظرات شهروندان گام خواهم برداشت.

وی اظهار داشت : تمام تلاش خود را خواهم داشت در دوره تصدی خویش زمینه مناسب را برای رقابت شهر املش با شهرهای هم تراز فراهم سازم.

پورقربان شهردار قبلی املش نیز دراین مراسم ضمن قدردانی از حمایت مسئولین و مردم شهر املش گفت : تصویب تمام درخواست های شهرداری  توسط اعضای شورای اسلامی شهردر مدت ۱۹ ماهه خدمتم، نشان از هماهنگی بین اعضای شورا و شهرداری در جهت پیشبرد اهداف در شهر املش بوده است.

معرفه شهردار جدیدی املش 2

پورقربان ضمن تبریک به شهردار جدید گفت : با توجه به بومی بودن ریحانی تلاش مضاعفی را در ایشان میبینم و صادقانه آماده هرگونه  همکاری با ایشان هستم.

در این مراسم ضمن تجلیل از پورقربان شهردار قبلی و همچنین عبدا..پور سرپرست شهرداری، حکم ریحانی شهردار جدید املش قرائت و به ایشان تحویل داده شد.

معرفه شهردار جدیدی املش 4

معرفه شهردار جدیدی املش 3

روابط عمومی شهرداری املش/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *