20:26

1403/04/24

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي گیلان از شهرك صنعتي رانکوه و لگموج املش بازدید کرد / تصاویر

 

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي گیلان بهمراه فرماندار املش از شهرك صنعتي رانکوه و لگموج بازدید کردند

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، در بازديد مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي گیلان  از شهرك صنعتي رانکوه و لگموج و جلسه با صنعتگران مستقر در اين شهرك صنعتي و نيز فرماندار املش بر تكميل زيرساخت ها دراين شهرك صنعتي تاكيد شد.

 

شهیدی مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي گیلان گفت : توسعه كيفي در شهركهاي صنعتي استان مهمترين اولويت در زمينه اجراي طرحهاي عمراني است .

شهیدی  در جلسه با فرماندار املش با اشاره به اهميت شهركهاي صنعتي براي جذب سرمايه گذار , استقرار واحدهاي صنعتي و ايجاد اشتغال پايدار گفت : عليرغم محدويت هاي بودجه اي , امسال توجه ويژه اي به توسعه كيفي در شهرك صنعتي رانکوه شده است .

وي با اشاره به لزوم ايجاد جاده دسترسي در شهرك صنعتي رانکوه گفت : مشكل تملك زمين براي اجراي اين طرح در حال برطرف شدن است و اميد داريم با رفع موانع عمليات اجرايي آن بزودي آغاز شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : برخی از دستگاه های اجرایی به علت محدودیت های اعتباری نتوانسته اند به تعهدات خود در تامین زیر ساختهای مورد نیاز تا ورودی شهرکها و نواحی صنعتی عمل کنند ، ولی طی جلسات متعدد با مسئولین استان به ویژه در کارگروه حمایت از تولید پیگیر رفع مشکلات موجود در شهرکها و نواحی صنعتی هستیم .

 

فرماندار املش در حاشیه این بازدید اظهار داشت : با تکمیل زیر ساختها و امکانات زیر بنایی در شهرکها و نواحی صنعتی و راه اندازی واحد های صنعتی ،  شاهد رشد اشتغال و توسعه صنعتی خواهیم بود .

یونس محمودی با تأکید بر نقش شرکت شهرک های صنعتی به عنوان حامی و هدایت کننده صنایع کوچک خاطر نشان کرد: حمایت از صنعت و ایجاد اشتغال می تواند از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده و باعث ایجاد سلامت روحی و روانی جامعه گردد .

فرماندار املش متذکر شد : با توجه به ویژگیها و قابلیتهایی که استان گیلان و شهرستان املش دارد ، می بایست به دنبال جذب سرمایه گذاران صنعتی باشیم ، این در حالی می باشد که در حال حاضر صنایع کوچک یکی از بهترین راه حل ها برای رونق اقتصاد می باشد

 

وی یادآور شد: در شهرستان شرایط برای رونق این شهرک صنعتی مهیاست آنچه دغدغه ماست وجود مشکلات سیستماتیک و انتظارات متقاضیان است که تقاضا داریم هم استان و هم شرکت شهرکهای صنعتی به این مهم توجه داشته باشد .

فرماندار املش با بیان اینکه به دنبال اجرای طرحها و ایده های جدید با مشارکت فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران کشورهای خارجی در این شهرک صنعتی هستیم، افزود: پیش بینی می شود با توجه به جدیت شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران و مدیر شهرک صنعتی قرچک، تلاشها به زودی به منصه ظهور و بروز برسد .

 

درپایان ضمن بازدید فرماندار بهمراه مدیر عامل شهرک های صنعتی گیلان و جمعی از مسولین شهرستانی در اتاق فرماندار جلسه ای تشکیل شد و طبق دستور استاندار گیلان مبنی بر حضور مدیران استانی در سفر به شهرستانها وبررسی مشکلات شهرستان مصوباتی را با حضور فرماندار ومدیر عامل شهرک های صنعتی گیلان را صورت جلسه کرده و به مسولین استانی ارسال کردند

 

 

خبرنگار: وحید طاهری

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *