19:49

1403/03/27

محمد مهدی مظفری فرماندار املش می شود

شنیده‌ها از منابع آگاه حاکی از این بوده که استاندار گیلان تصمیم نهایی خود را گرفته و به زودی نمایندکان عالی دولت در تعدادی از شهرستان‌ها تغییر خواهند کرد.

 

به گزارش رانکوه نیوز  به نقل از دیار میرزا؛ مصطفی سالاری نماینده عالی دولت در استان وارد سومین ماه حضور خود در گیلان شده و این روزها بحث انتصابات و تغییر احتمالی فرمانداران به بحث اصلی سیاسی روز تبدیل شده است.

در همین راستا اگرچه هنوز تغییر و تحولات قطعی و نهایی نشده است اما شنیده‌ها از منابع آگاه حاکی از این بوده که استاندار گیلان تصمیم نهایی خود را گرفته و به زودی نمایندکان عالی دولت در تعدادی از شهرستان‌ها تغییر خواهند کرد.

از رودسر خبر می‌رسد که امیرجانبازی رودسری پس از سالها از این شهرستان خداحافظی و یوسف پور امیر به عنوان سرپرست فرمانداری منصوب خواهد شد. همچنین از عسگر حسنی پور فرماندار فعلی رضوانشهر به عنوان یکی از گزینه‌های جدی فرمانداری رودسر نام برده می‌شود. و امیر جانبازی رودسری نیز به شهرستانآستانه اشرفیه خواهد رفت.

کمی آن طرف تر و از دیگر شهرستان شرق گیلان یعنی لنگرود، خبرها حاکی از این است که سیدرضا جوادپور با خداحافظی از فرمانداری این شهرستان در صورت عدم بازنشستگی با توجه به سابقه اش جدی‌ترین گزینه برای فرمانداری شهرستان رشت است. گزینه مورد نظر برای فرمانداری شهرستان لنگرود نیز رضا علیزاده مدیرکل فعلی میراث فرهنگی گیلان است.

گزینه مورد نظر برای لاهیجان دیگر شهرستان شرق گیلان نیز محمود قاسم نژاد فرماندار فعلی ماسال است.  همچنین محمدجواد عامر معاون سیاسی فرمانداری فومن به عنوان یکی از گزینه‌ای جدی جانشینی قاسم نژاد در ماسال است.

برای مرکز استان و شهرستان استراتژیک رشت همانطور که در بالا گفته شد از سیدرضا جوادپور، حسین اسماعیل پور فرماندار فعلی فومن و سید محمد احمدی فرماندار فعلی لاهیجان نام می‌برند و اینکه چه کسی فرماندار می‌شود، هنوز قطعی نشده است.

شهرستان املش نیز تغییراتی به خود خواهد دید و محمدمهدی مظفری معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آستارا که سابقه سرپرستی فرمانداری این شهرستان را نیز برعهده داشته است احتمال زیاد جانشین یونس محمودی در این شهرستان خواهد شد.

اما از شرق گیلان که عبور کنیم و به دو شهرستان بزرگ غرب استان که برسیم، گزینه مورد نظر برای تالش، علی وارسته معاون سیاسی امنیتی فرمانداری رشت است. محمدحسین شاهکویی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر گیلان و عسگر حسنی پور فرماندار رضوانشهر دیگر گزینه فرمانداری این شهرستان هستند.

برای شهرستان رضوانشهر نیز سید جلال سید محمدی معاون سیاسی فرمانداری تالش و محمدرضا محمدی فتیده معاون سیاسی فرمانداری لنگرود مطرح هستند.

همچنین گمانه‌زنی‌ها حاکی از این بوده که رضا اسلامی فرماندار سیاهکل، محمدرضا محسنی فرماندار شفت، اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار، میرشمس مومنی‌زاده فرماندار انزلی و یونس رنجکش فرماندار استارا ماندنی هستند و به کار خود در دولت دوازدهم ادامه خواهند داد.

گفتنی است پیش بینی می‎شود از رحیم حیدری گلرودباری، یونس محمودی و سیدعیسی مهدوی با توجه به سابقه بالای مدیریتی‌شان در استانداری و به عنوان مدیران ستادی بهره گرفته شود.

منبع خبر : دیارمیرزا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *