22:49

1403/03/23

محرومیت‌زدایی از مناطق روستایی با توسعه آبرسانی در روستاهای شهرستان املش

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه شهرستان املش در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه در سفارش به تقوای الهی سوره متقین فراز ۸۸ که می‌فرماید اهل تقوا امانت ها را ضایع نمیکننداشاره داشت و افزود:انقلاب اسلامی یک امانت است.مکتب امام خمینی(ره) و ولایت پذیری یک امانت است و سعی کنیم جانانه از انقلاب و اهداف آن حمایت کنیم.
امام جمعه املش در ادامه ضمن گرامیداشت سی ودومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)با بیان اینکه چشم انداز امام عزیز سفر کرده در وصیت نامه سیاسی -اجتماعی فراموش نکنیم در این وصیت نامه تمام راهبردهای انقلابی بیان شده است که یک رکن انگیزه الهی و رکن دیگر اتحاد و وحدت کلمه می باشد.
خطیب جمعه املش در ادامه به فراز دیگری از وصیت نامه امام خمینی(ره) اشاره داشت و گفت:اگر میخواهید از شر زور گویان عالم و ظالمان در امان باشید باید مبارزه کنید و خوشبختانه این اتفاق در کشور ایران افتاده است و مردم عزیز ما چهل سال در برابر ظلم و زورگویان ایستادگی کردند و این ایستادگی باعث شده تا ما در امان باشیم.
وی همچنین ضمن گرامیداشت ۱۵ خرداد به فرمایش امام خمینی(ره)که فرمودند ۱۵ خرداد عزای عمومی اعلام شده است اشاره کرد و افزود:در ۱۵ خرداد اهداف امام خمینی(ره) باز خوانی شد که فرمودند ای مردم در صحنه باشید و راه انقلاب را ادامه دهید.
وی افزود :در روز ارتحال امام خمینی (ره) همه دستگاه‌های خارجی حضور داشتند ورصد میکردند که بعد از ارتحال امام انقلاب را از بین ببرند که الحمدالله…به انتخاب خبرگان رهبری و مردم خورشید دیگری را جایگزین کردند و خمینی دیگری طلوع کردند.

خطیب جمعه املش در ادامه به شکست کرونا بعد از دوسال وصد روز را به مقام معظم رهبری،کادر درمان و ملت ایران تبریک گفت و افزود:این عظمت جمهوری اسلامی و فناوری پزشکی را که انواع واکسن های ایرانی از جمله برکت را تولید کردند تبریک و تهنیت عرض میکنم و انشاا…در این محاصره اقتصادی نیز پوزه آمریکا و اسراییل را به زمین خواهیم مالید.
امام جمعه املش همچنین به طرح محرومیت زدایی در روستا ها عنوان کرد و افزود:این طرح با تامین آب سالم روستا ها در چهارشنبه گذشته با همکاری جهاد سازندگی خاتم الانبیا و اب و فاضلاب استان در ۳ شهرستان و ۱۲ روستای نواحی املش ۶ روستای رودسر وتالش و آستانه اشرفیه اجرا خواهد شد.

وی در پایان عمده مشکلات دیگر روستاها را جاده،برق رسانی عنوان کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *