17:15

1402/12/07

ما اشتیاق بیمار گونه مهم تلقی شدن نداریم

دکتر صادق محبوبی عضو کمیسیون جهانی و نماینده ایران در این کمیته قبل از اعزام به مسابقات جهانی کشتی بزرگسالان در فرانسه گفت:در فرانسه در مورد آسیب های کشتی در مسابقات مختلف مقاله تحقیقی ارائه خواهم داد و کمیته پزشکی در مورد برخی طرح ها گفتگو خواهند کرد.

 

 

 
دکتر صادق محمودی در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه اظهار داشت: البته در تایلند در مورد کمیسیون آسیائی صحبتی بعمل آید که در ابتدای کار است و از فرانسه بعد از چند روز به یونان مسابقات جهانی نوجوانان اعزام می شوم تا در مورد وزن کشی نوجوانان تصمیم گیری خواهد شد.

 

 

وی با اشاره به  عدم دعوت و تجلیل از مدیر مسول و خبرنگاران مجله آوای املش در روز خبرنگار گفت: با توجه به  اینکه آوای املش تنها نشریه مجوز دار شهرستان املش می باشد ؛ متأسفانه امسال نیز هم مانند  سال پیش دعوت نشدیم ؛اگر در یک اتاق ده عدد خربزه باشد و یک هندوانه اولین دید هندوانه است.

 

 

محبوبی افزود؛ نویسندگان مجله تعجب میکنند که چگونه فرمانداری؛شهرداری به ویژه اداره فرهنگ و ارشاد این همه زحمات دست اندرکاران مجله را نمی بینند؛ نویسندگان این حرکات را نوعی دهن کجی به مردم املش می دانند.

 
سردبیر فصلنامه آوای در پایان گفت: اشتیاق بیمار گونه مهم تلقی شدن نداریم علی رغم میل باطنی در فصلنامه آوای املش پاییز در این مورد مفصل صحبت خواهیم کرد؛ انشالله از مشغله زیاد مسئولین است که آوای مستقل املش را فراموش می کنند نه از یخ زدن دلشان و نه…

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *