معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: ماهیانه ۱۵۰ بیمار در بیمارستان نیکوکار املش شیمی درمانی می شوند.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، دکتر علی داودی در مراسم تقدیر و معارفه مدیران شبکه بهداشت شهرستان املش با اشاره به شاخصهای خوب در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از تلاش تمامی کارکنان و […]

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: ماهیانه ۱۵۰ بیمار در بیمارستان نیکوکار املش شیمی درمانی می شوند.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، دکتر علی داودی در مراسم تقدیر و معارفه مدیران شبکه بهداشت شهرستان املش با اشاره به شاخصهای خوب در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از تلاش تمامی کارکنان و روسا تقدیر کرد و اظهار داشت: امکانات و تجهیزات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان باید مطابق با نیازهای جمعیتی این شهرستان در آینده ارتقا و توسعه یابد.

 

وی افزود: با راه اندازی آزمایشگاه، بانک خون و بخش شیمی درمانی املش بیماران مبتلا به انواع سرطان ها نیاز به مراجعه به مرکز استان ندارند در حال حاضر ماهیانه ۱۵۰ بیمار در این مرکز تحت درمان شیمی درمانی قرار می گیرند که یک سوم آن ها بستری می شوند.

 

داودی با اشاره به مراجعه بیماران سرطانی از شهرستان های آستانه، لاهیجان، لنگرود، رودسر و حتی از شهرهای تنکابن و رامسر، تصریح کرد: انشالله در آینده نزدیک با بهبود خدمات سلامت، شاهد دستاوردهای بزرگی در بیمارستان نیکوکار املش باشیم. دکتر داودی با اشاره به شاخص های مطلوب بهداشتی در شهرستان املش، توجه مدیریت جدید را به برنامه ریزی پروژه های سالمندان جلب نمود.