جلسه  ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان ، به ریاست محمد رنجبر سرپرست فرمانداری  و مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن میرزا حبیب الله املشی فرمانداری تشکیل گردید.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، محمد رنجبر در این جلسه اظهار داشت:اگر آرامشی در کشورما حاکم است بدلیل جانفشانی […]

جلسه  ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان ، به ریاست محمد رنجبر سرپرست فرمانداری  و مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن میرزا حبیب الله املشی فرمانداری تشکیل گردید.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، محمد رنجبر در این جلسه اظهار داشت:اگر آرامشی در کشورما حاکم است بدلیل جانفشانی هایی است که جوانان انقلابی کردندواگراین روحیه جهاد وشهادت نبود امروز این امنیت را نداشتیم.

 

 

وی با بیان اینکه کشورما براساس ارزش های دینی ومعنوی استوار است افزود:مشکلاتی که برما وارد می شود به نگاه درونی وارزش های ما برمی گردد.

 

 

رنجبر درادامه به قیمت کنترل بازار اشاره داشت و گفت:باید به تصمیمات دولت و سران قوه خوش بین باشیم و از هرگونه تفرقه افکنی و حاشیه سازی دوری کنیم.

 

 

سرپرست فرمانداری همچنین با بیان اینکه باید تلاش کنیم محور ما محور وحدت باشد افزود:ما باید مواظب مردم باشیم واحترام به حق وحقوق مردم را سرلوحه کارخود قرار دهیم.

 

 

وی با اشاره به اینکه فعلا هیچ گونه افزایش قیمت کالا ،خدمات و کرایه ها متصور نیست حتما در کنترل افزایش قیمت های اقلام پرمصرف از جمله گوشت ومرغ بیشتر توجه شود وهرگونه  تخلفات  گزارش داده شودافزود: ستاد تنظیم بازار املش باید بر فرآیند عرضه کالاها تمرکز داشته باشند تا در ارایه کالا و خدمات به مردم مشکلی به وجود نیاید.

 

رنجبر همچنین به دوگانه سوز کردن نانوایی ها پرداخت و گفت: حتما تدابیر لازم درخصوص ذخیره آرد و دوگانه سوز اندیشیده خواهدشد.

 

 

سرپرست فرمانداری املش در پایان افزود:با توجه به نزدیک شدن انتخابات ،تلاش ما براین است تا وظایفی را که درقبال مردم داریم با همدلی و وحدت به نحو احسنت انجام دهیم.