فرمانده انتظامی املش از کشف ۴ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.     سرهنگ “قاسم جانعلی‌پور “در گفت و گو با خبرنگار رانکوه نیوز٬ با اعلام این خبر گفت: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به ۲ دستگاه خودروی نیسان حامل چوب درختان جنگلی مشکوک شدند […]

فرمانده انتظامی املش از کشف ۴ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

 

 

سرهنگ “قاسم جانعلی‌پور “در گفت و گو با خبرنگار رانکوه نیوز٬ با اعلام این خبر گفت: ماموران یگان امداد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به ۲ دستگاه خودروی نیسان حامل چوب درختان جنگلی مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران در بررسی از خودروها ۴ تن چوب جنگلی قاچاق از نوع توسکا را کشف کردند٬ افزود: کارشناسان ارزش ریالی چوب‌های کشف شده را ۸۰ میلیون ریال اعلام کردند.

 

وی تصریح کرد: در این راستا ۲ متهم ۴۰ و ۴۲ ساله اهل و ساکن لنگرود دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

سرهنگ جانعلی‌پور با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دستور کار پلیس است و با هرگونه قاچاق برابر قانون برخورد خواهد کرد از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک٬ مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.