11:19

1402/01/09

كشف 340 كيلو پنير غيربهداشتي در املش

.سرهنگ “باقر رجبي ويسرودي”در گفت وگو با خبرنگار رانکوه نیوز؛  با اعلام اين خبر گفت: در پي گزارش‌های دریافتی مبني بر فعالیت فردي غيربومي در امر تهيه، توليد و همچنين بسته‌بندي پنير غير بهداشتي در دهستان سمام٬ بررسي موضوع در دستور کار ماموران پليس امنيت عمومي اين شهرستان قرار گرفت.

وی با بيان اينكه پس از بررسي همه جانبه و محرز شدن صحت خبر با هماهنگي قضائي اكيپي از مأموران انتظامي و شبكه بهداشت و درمان به محل مورد نظر اعزام شدند تصريح كرد: در بازرسي از كارگاه مشخص شد كه مالك كارگاه توليد و بسته‌بندي فرآورده‌هاي لبني غيرمجاز در محيطي غيربهداشتي و آلوده اقدام به تهيه و توليد پنير نموده و با بسته‌بندي به اسم شركتي معتبر فعاليت مي کند.
فرمانده انتظامي املش با بيان اينكه در بازرسي از اين كارگاه، 340 كيلوگرم پنير غیر بهداشتی كشف شد افزود: در اين راستا متهم 45 ساله دستگير و با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.
این مقام انتظامی در پایان با بيان اين مطلب كه كارگاه مورد نظر به علت عدم صلاحيت بهداشتي و اخذ مجوزهای قانوني لازم پلمب و از ادامه فعاليت آن جلوگيري به عمل آمد خاطرنشان كرد: پليس با هر فعاليتي كه امنيت و سلامت افراد را به خطر بیاندازد به صورت قانوني برخورد می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *