اختصاص/ فرمانده انتظامی شهرستان شفت از کشف ۶ هزار و ۱۲۳ برگ توتو (پیش بینی نتایج فوتبال) در این شهرستان خبر داد.   سرهنگ علی صداقت در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه در تشریح این خبر گفت : ماموران پلیس امنیت عمومی در پیگیری گزارشات مردمی از توزیع برگ توتو(پیش بینی نتایج فوتبال) در این شهرستان […]

اختصاص/ فرمانده انتظامی شهرستان شفت از کشف ۶ هزار و ۱۲۳ برگ توتو (پیش بینی نتایج فوتبال) در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ علی صداقت در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه در تشریح این خبر گفت : ماموران پلیس امنیت عمومی در پیگیری گزارشات مردمی از توزیع برگ توتو(پیش بینی نتایج فوتبال) در این شهرستان توسط فردی اطمینان حاصل کردند.

وی در ادامه گفت : ماموران پلیس امنیت عمومی در قالب تیم های کنترل و نظارتی با بازدید از واحد صنفی قهوه خانه موفق به کشف ۶هزار و۱۲۳ برگ توتو شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شفت با اشاره به اینکه ماموران در این ماموریت یک نفر متهم ۳۵ساله را دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد ؛ شهروندان می توانند در صورت مشاهده فرد یا افرادی که مبادرت به توزیع چنین برگه هایی در سطح شهر می کنند، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده تا در اسرع وقت نسبت به شناسایی و دستگیری آنان اقدام لازم صورت گیرد.