14:56

1403/04/26

كشف باتري‌هاي دکل مخابراتی در املش

فرمانده انتظامی املش از دستگیری سارق و مالخران باتري‌هاي دکل‌ مخابراتی مناطق ییلاقی اين شهرستان با 8 فقره سرقت خبر داد

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “شریف رحیمی”، پيشگيري و مقابله با سرقت را نيازمند عزم جدي و جمعي همه سازمان‌ها و نهادها و مسئوليت‌پذيري مردم با مراقبت از اموال و حذف زمينه‌هاي وقوع جرم عنوان كرد و اظهار داشت: آموزش مستمر براي افزايش سطح آگاهي عمومي از مهمترين راهکارهاي پيشگيري از سرقت است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وي در ادامه با بيان اينكه به دنبال چند فقره سرقت باتري‌ دکل‌های مخابراتی در مناطق ییلاقی شهرستان املش طي هفته‌هاي اخير، بلافاصله پيگيري موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت، افزود: ماموران پاسگاه انتظامی رانکوه با بررسی‌های تخصصی صحنه‌هاي وقوع جرم و تحقیقات میدانی، يك متهم را در اين خصوص شناسایی كردند.
فرمانده انتظامی شهرستان املش از هماهنگي قضائي و دستگيري اين فرد خبر داد و با اشاره به اعتراف وي به 8 فقره سرقت باتري‌ دکل‌های مخابراتی و فروش آنها به مالخران، گفت: 2 مالخر مورد نظر دستگير و از مخفيگاه آنها 8 عدد باتري‌ سرقتي كشف شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: سارق 36ساله به همراه مالخران 35 و 40 ساله پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختيار مرجع قضائی قرار گرفتند.
سرهنگ رحیمی در پایان با تاكيد بر حذف زمینه‌های وقوع جرم، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ريزي دقيق، احساس مسئوليت و همچنين تجزيه و تحليل جرايم مي‌توان ضريب امنيتي را بالا برد و فضا را براي مجرمان به خصوص سارقان ناامن کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *