فرمانده سپاه ناحیه املش طی پیامی از حضور حماسی و پرشکوه مردم در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اقتدار نظام قدردانی کرد

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ متن پیام سرهنگ یحیی پور  بدین شرح است.

بسم ا… الرحمن الرحیم

(( وَلَقَدْ أَرْسَلْنَا مُوسَىٰ بِآیَاتِنَا أَنْ أَخْرِجْ قَوْمَکَ مِنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّهِ ۚ إِنَّ فِی ذَٰلِکَ لَآیَاتٍ لِکُلِّ صَبَّارٍ شَکُورٍ ))

ما موسی را با آیات خود فرستادیم؛ (و دستور دادیم:) قومت را از ظلمات به نور بیرون آر! و «ایّام اللّه» را به آنان یاد آور! در این، نشانه‌هایی است برای هر صبر کننده شکرگزار!(۵/ابراهیم)

 

امروز ملت ایران پس از دوهفته حوادث استثنایی با بصیرت و هوشیاری هرچه تمام تر صبورانه و شکرگزارانه لحظه به لحظه با حضور در میدان بار دیگر همه محاسبات دشمنان را بر هم زده و انشاا… به برکت این حضور خداوند نعمتهای خود را بر این ملت افزوده خواهد نمود.

لذا لازم میدانم بعنوان خادمی کوچک در شهرستان املش از حضور نماز گزاران جمعه هم در تاریخ ۱۳ دی ماه روز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین امروز ۲۷ دی ماه در حمایت از سپاه و سیلی محکم بگوش استکبار و شرکت در راهپیمایی بعد نماز جمعه تقدیر و تشکر نمایم.

سرهنگ پاسدار حمیدیحیی پور

فرمانده سپاه ناحیه املش

انتهای پیام/