فرمانده سپاه ناحیه املش طی بیانه ای از حضور حماسی مردم ولایت مدار شهرستان املش در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کرد.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز  متن پیام‌بدین شرح است:   من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق بدون تردید این حضور شورانگیز و معنادار شما مردم فهیم و قدرشناس شهرستان […]

فرمانده سپاه ناحیه املش طی بیانه ای از حضور حماسی مردم ولایت مدار شهرستان املش در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز  متن پیام‌بدین شرح است:

 

من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق

بدون تردید این حضور شورانگیز و معنادار شما مردم فهیم و قدرشناس شهرستان املش در راهپیمایی مردمی حمایت از سپاه، این پیام را به جهانیان صادر خواهد کرد که این ملت همواره در خط معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و گوش به فرمان ولی فقیه زمان خود مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مد ظله العالی) بوده و در پاسداری از اصول و ارزشهای گرانبهای انقلاب اسلامی که حاصل شهادت، رشادت و ایستادگی ملت غیور ایران اسلامی می باشد در مقابل تمامی توطئه های استکبار و تهدید ها ویاوه گویی هایی دشمنان انقلاب اسلامی در راس آنها آمریکای جهانخوار خواهند ایستاد.

درود خداوند بزرگ بر شما مردم با بصیرت شهرستان املش که در همه عرصه های وفاداری به اسلام عزیز و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی، همچون راست قامتان و رادمردان تاریخ اسلام چون خورشیدی می درخشید.

اینجانب به عنوان خادم شما در سپاه ناحیه املش،از حضور پرشور شما در این راهپیمایی تقدیر و تشکر می نمایم.

سرهنگ پاسدار حمید یحیی پور
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج املش