08:46

1402/01/05

فرمانده سپاه املش:

قبله نمای سپاه پاسداران ولایت فقیه است

فرمانده سپاه املش با تاکید بر اینکه این مجموعه بر اساس منویات فرماندهی کل قوا حرکت می‌کند، گفت: قبله نمای تمام فعالیت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ولایت فقیه است.

به زارش خبرنگار رانکوه نیوز، سرهنگ مهدی پور فرمانده سپاه املش بمناسبت میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار دربین الصلاتین خطبه‌های نماز عبادی-سیاسی جمعه املش ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با بیان اينکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره طیبه و درخت تناور جمهوری اسلامی ایران است افزود:سپاه یک فرهنگ ،ایدئولوژی است و تمامی برنامه هایی که امروز در مجموعه سپاه پاسداران تا سرپنجه ها انجام می‌گیرد بر اساس منویات مقام معظم رهبری است و قبله نما سپاه پاسداران ولایت فقیه است.

اختصاصی

سرهنگ مهدی پور با اشاره به اینکه روز پاسدار عزم غرور آفرین فهمیده ها،مکتب و اندیشه امام حسین (ع) است.امام حسین (ع) بعنوان بزرگترین پاسدار دین و شرف و آزادگی است و چه زیباست فرزند بزرگوار ایشان خمینی کبیر (ره) است افزود:روز میلاد بزرگترین حماسه ساز تاریخ بشریت را روز پاسدار نامید. این فرصت مناسبی است که پاسداران انقلاب اسلامی در همه زمینه ها به سیدالشهدا اقتدا می‌کنند.پاسداران دفاع مقدس مخلصانه از جان خود گذشتند تا حسینی شوند.

وی در ادامه ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)و روز جانباز و امام سجاد(ع) و فرا رسیدن نیمه شعبان نیز گفت:پاسداران دوران دفاع‌مقدس مخلصانه از جان خود گذشتندتا حسینی شوند و با جهاد عاشورایی حکومت و وطن خویش را سرافراز کردند.

وی با بیان اینکه هرکسی که در این نظام خدمتگزار مردم در هرلباسی است بعنوان پاسدار انقلاب اسلامی است افزود:پاسداران امروز باید راه سنگر و جهاد همانند دوران دفاع مقدس جهاد کنند لذا باید هوشیاری مان را دوچندان کنیم و توطئه های دشمنان را با اقدام جهادی نقش برآب کنیم.

فرمانده سپاه املش همچنین افزود:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چه در دوران دفاع مقدس چه در این زمان از نوآوری غافل نبوده و در همه عرصه ها حرفی برای گفتن دارد.

سرهنگ مهدی پور افزود:امروز توانمندی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و با ولایت‌مداری و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری امروز تبدیل به یک قدرت شده‌ایم و توانسته‌ایم پاسخ دندانشکنی به دشمنان بدهیم.

وی افزود:امروز سپاه پاسداران در ساخت پل های شناور،طراحی برنامه های جدید و پیچیده در مبارزه با دشمن در دوران دفاع مقدس و بدست آوردن دانش نظامی و پیشرفته هرگز کوتاه نیامدیم و هر روزی که از خدمت نظام و سپاه میگذره باید پرشورتر انجام شود.

وی افزود:سپاه یک فرهنگ،بینش و ایدولوژی است و در همه عرصه ها بویژه در بروز بیماری کرونا سپاه در کنار دوستان در شبکه بهداشت همیشه حضور فعال داشت و در بحث سازندگی،مسکن محرومین ،ایجاد امنیت پایدار همیشه فعال بوده و هست.

سرهنگ مهدی پور در پایان با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چه در دوران دفاع مقدس و چه بعد از آن همیشه و هر زمان خدمتگزار ملت است و این درس را از حاج قاسم سلیمانی آموخته‌ایم افزود:انقلاب ما زنده و پویا است وجهاد در زندگی مؤمن تعطیلی ندارد؛ سرتاسر زندگی جهاد است ابزار و نوع جهاد در هر جبهه و صحنه متفاوت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *