07:40

1402/01/05

قاچاقچيان حشيش در دام پليس املش

فرمانده انتظامی املش از كشف يك كيلوگرم مواد مخدر از نوع حشيش در بازرسي از خودرو سواري رونيز و دستگيري 2 قاچاقچي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ “باقر رجبي ويسرودي” با بیان اینکه مواد مخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی است و این موضوع لزوم توجه ویژه نهادهای مربوطه در راستای برخورد با این پدیده شوم را دو چندان می‌سازد، اظهار داشت: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولويت ماموریت‌های پليس قرار دارد.

وي در ادامه به دريافت خبري مبني بر فعاليت 2 قاچاقچی در زمينه توزيع مواد مخدر در سطح شهرستان املش و بررسي موضوع توسط پليس اشاره كرد و گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر پس از تحقيقات نامحسوس از صحت موضوع اطمينان حاصل كردند.
فرمانده انتظامی املش با اعلام اينكه پس اقدامات فني و پليسي صورت گرفته مشخص شد، قاچاقچيان مورد نظر با خودرو سواري رونيز در حال توزيع مواد مخدر هستند، افزود: با تعقيب و مراقبت نامحسوس صورت گرفته خودرو متهمان در مسير املش به رحيم‌آباد شناسايي و متوقف شد.
اين مقام انتظامي از كشف يك كيلوگرم مواد مخدر از نوع حشيش و دستگيري 2 متهم خبر داد و تصريح كرد: متهمان 17 و 29 ساله پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مرجع قضائي قرار گرفتند.
سرهنگ رجبي در پايان با اشاره به تلاش‌هاي شبانه‌روزي كاركنان انتظامي براي تامين و ارتقاء امنيت، بيان داشت: پليس خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است و در این راستا با عزم جدی و راسخ با این پدیده شوم مبارزه می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *