بامداد امروز حکم اعدام قاتل شهید «حسن پاینده» در رشت اجرا شد.       به گزارش  رانکوه نیوز، ساعت پنج صبح چهارشنبه حکم اعدام قاتل شهید مدافع امنیت اخلاقی سروان «حسن پاینده» در پارک دانشجو رشت محل شهادت این شهید اجرا شد.     شهید سروان حسن پاینده اهل یکی از روستا‌های شهرستان لاهیجان […]

بامداد امروز حکم اعدام قاتل شهید «حسن پاینده» در رشت اجرا شد.

 

 

 

به گزارش  رانکوه نیوز، ساعت پنج صبح چهارشنبه حکم اعدام قاتل شهید مدافع امنیت اخلاقی سروان «حسن پاینده» در پارک دانشجو رشت محل شهادت این شهید اجرا شد.

 

 

شهید سروان حسن پاینده اهل یکی از روستا‌های شهرستان لاهیجان بود که پنجم آبان ماه سال ۹۷ در حین گشت زنی یگان امداد نیروی انتظامی شهر رشت با ایجاد مزاحمت تعدادی ارازل و اوباش برای خانواده‌ها در پارک دانشجوی این شهر مواجه و برای پایان دادن به این موضوع وارد عمل شد.

 

 

ستوان یکم حسن پاینده از کارکنان یگان امداد رشت ۴ مهر سال گذشته که برای تأمین امنیت اخلاقی توسط فردی که حالت عادی نداشت به شهادت رسید.

 

قاتل شهید پاینده اعدام شد

 

این شهید بزرگوار در این درگیری با چاقو یکی از این ارازل از ناحیه گردن و دست مجروح و به بیمارستان منتقل شد که متاسفانه اقدامات پزشکی موفقیت آمیز نبوده و وی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

 

قاتل شهید حسن پاینده بعد از انجام قتل در هنگام خروج از گیلان به همراه چند همدستش در رودبار دستگیر شده بود.