02:32

1403/04/01

فوتبال همین است کاپیتان!

فوتبال ورزش بی رحمی است، روزی هزاران نفر یکصدا نام تو را بلند در ورزشگاه فریاد می زنند و روزی دیگر از چند فرسخی درب باشگاه محبوبت هم نمی توانی رد شوی، البته اگر روزهایی را به یاد بیاوری که باشگاه محبوب شهرت را بخاطر پول که نه !!! بخاطر چیزهای دیگر تنها گذاشتی و زرق و برق پایتخت و شهرهای بزرگ دیگر را بر کوچه پس کوچه ها و ادمهای تکراری اطرافت ترجیح دادی، الان دیگر غصه دار نمی شوی.

 

صبح رانکوه / صاحب مقصودی:

اگر ادعا داری که تو بازیکن بزرگی هستی که الحق و الانصاف هستی، نگران نباش، برای بازیکنان بزرگ همیشه تیم هست، همیشه پست خالی هست، همیشه پول هم هست حتی اگر نصف فصل رفته باشد.

نگران نباش یکی دو بار تو تیم محبوب شهرت را جا گذاشتی حالا بگذار برای یک بار هم که شده باشگاه تو را جا بگذارد.

از قدیم گفتند که گهی پشت به ذین و گهی ذین به پشت.

راستی قرمز هستی یا آبی؟ رقم قرارداد با استقلال تهران را لو نمی دهی؟ شانس با بعضی ها یار بود که پیه افشای قراردادها به تنشان نخورده، راستی کاپیتان برای چه رفتی جنوب؟

به هر حال قبول کن تیم محبوبت دچار تحول اساسی شده و می خواهد جوانان را دریابد تا شاید آنان تیمشان را دریابند، باتجربه ها دلشان هزار جاست، از چک برگشتی تا ساختمان نیمه کاره و غیره.

راستی خواستم تاکید کنم در فوتبال حرفه ای که شما بازی می کنی، رنگ ها مهم نیست، فقط با توپ بازی می کنند.

لازم به ذکر است رضا مهدوی کاپیتان محبوب داماش بعد از عدم دعوت از سوی باشگاه محبوبش به دیگر تیم رشت یعنی سپیدرود پیوست، و چهل کیلومتر انطرف ترهم بعد از پیوستن مازیار زارع به خونه به خونه بابل، شایعه شده بود که پژمان نوری کاپیتان انزلی چی ها به سایپا پیوسته است که این خبر نیز رسما از سوی حسین فرکی سرمربی سایپا تکذیب شد.

آری فوتبال همین است کاپیتان

 

منبع: روزنامه معین

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *