بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: رسانه‌ها در انعکاس افتخارات فوتبال ساحلی توجه ویژه ای داشته باشند چون این رشته نیازمند حمایت مسوولین و توجه رسانه هاست .     به گزارش رانکوه نیوز، حسن عبدالهی در گفت و گویی در مورد حضورش در تیم ملی فوتبال ساحلی  و لژیونر شدنش در تیم  آلمانی […]

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: رسانه‌ها در انعکاس افتخارات فوتبال ساحلی توجه ویژه ای داشته باشند چون این رشته نیازمند حمایت مسوولین و توجه رسانه هاست .

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، حسن عبدالهی در گفت و گویی در مورد حضورش در تیم ملی فوتبال ساحلی  و لژیونر شدنش در تیم  آلمانی رئال مونستر ،گفت: از سال ۲۰۰۶ فوتبال را آغاز کردم و نخستین تیمی که در آن توپ زدم باشگاه منتخب رودسر بود و در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ برای باشگاه ایران توسعه کرج بازی کردم که در آن سال قهرمان ایران شدیم

 

وی گفت: تا به امروز پیشنهاد خارجی زیادی داشته‌ام.امسال  قرار است در اولین دوره مسابقات جام باشگاههای جهان با تیم آلمانی رئال مونستر توپ بزنم و حس خیلی خوبی دارم چون می‌توانم در کنار دوستم رضا هاشم پور کار کنم و امیدوارم که شرایط خوبی را در آنجا سپری کنم و بتوانم چند سالی را برای این تیم آلمانی توپ بزنم.

 

 بازیکن تیم ملی و لژیونر فوتبال ساحلی  گفت: مدیریت تیم  رئال مونستر گابریل محققی فرد مطلعی است که عاشق فوتبال ساحلی و  ورزش ایران است و به تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان علاقه دارد. حضور چنین فردی در یک تیم خارجی برای ورزش ایران یک غنیمت است.

عبداللهی در پایان گفت: امیدوارم که رسانه ها در انعکاس افتخارات رشته فوتبال ساحلی توجه ویژه ای داشته باشند و ما را در این راه حمایت کنند.