عضو کمیته پزشکی اتحادیه جهانی کشتی گفت: مشکل در تنفس و سرفه‌های وحشتناک امانم را بریده بود و فقط ۱۰ درصد تا مرگ فاصله داشتم.

به گزارش رانکوه نیوز، دکتر صادق محبوبی در گفت‌وگویی در مورد نجاتش از کرونا و بهبود وضعیتش اظهار داشت: نسبت به روزهای گذشته کمی بهترم. من فقط ۱۰ درصد تا مرگ فاصله داشتم. مشکل در تنفس و سرفه‌های وحشتناک امانم را بریده بود، اما خوشبختانه توانستم این دوره را پشت سر بگذارم و از همه کسانی که در این مدت تماس گرفته و جویای احوالم بودند، تشکر می‌کنم.

رئیس پیشین هیئت کشتی گیلان درباره چگونگی ابتلایش به کرونا گفت: مطب من در املش است. مطبم تا آخرین لحظه باز بود چون بیماران زیادی وجود داشتند که باید به وضع‌شان رسیدگی می‌شد. با وجود درد عضلانی وحشتناکی که داشتم، کار را دنبال می‌کردم.

محبوبی خاطر نشان کرد: در همان دوره‌ای که در استان گیلان ماسک و لباس مخصوص پیدا نمی‌شد. پلاستیک دستم کرده بودم و کار می‌کردم. یک لحظه احساس کردم که دیگر چیزی نمی‌بینم و تصمیم گرفتم تست کرونا بدهم. تست خونم منفی بود، اما خانمم که پزشک است، گفت سی تی اسکن ریه بدهم که در سی تی علائم کرونا مشخص بود و ریه‌ام کاملاً درگیر شده بود.

وی ادامه داد: با توجه به حضور همسرم و همچنین وسائلی که در مطب داشتم، تخت بیمارستان را اشغال نکردم و در خانه ماندم. وسائل مطب به خانه آورده شد، چون به اکسیژن نیاز داشتم. خوشبختانه همسرم پیشگیری کرد و به کرونا مبتلا نشد و من هم بعد از دوره درمانی سخت و طولانی، اکنون بهتر شده‌ام.

انتهای پیام/