17:39

1402/12/07

فعال بودن بخش های نوزادان،داخلی، دیالیز ،آنکولوژی بیمارستان نیکوکار املش/ راه اندازی آزمایشگاه بیمارستان در آینده نزدیک

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،رییس بیمارستان نیکوکاراملش در بازدید حجت الاسلام صفری نماینده مردم رودسرواملش درمجلس وفرمانداراملش ازاین بیمارستان گفت:این حرکت مردمی وخیرین که درکمک به بیمارستان را این روزها شاهدم مصمم ترازگذشته جهت راه اندازی هرچه سریعتربخش های این بیمارستان هستم.

دکترشراره قرباندوست افزود :یکی ازمشکلات ساختاری عدم پروانه بهره برداری برای این بیمارستان بود که پیگیر دریافت پروانه بهره برداری برای این بیمارستان هستم.

رییس بیمارستان نیکوکاراملش درحال حاضر داشتن یه آمبولانس نو و مجهز را ازنیازها و خواسته های اساسی یادکرد .

وی جذب نیروی متخصص قلب ،جراح عمومی،متخصص زنان وزایمان ‌ومتخصص بیهوشی را ازدیگر نیازهای این بیمارستان دانست.

دکترقرباندوست کمبودفضای اورژانس را ازدیگرمشکلات بیمارستان دانست وافزود باتوجه به حجم مراجعات بیماران به بخش اورژانس با کمبودفضا مواجه هستیم.

وی راه اندازی درمانگاه تخصصی و حضورپزشکان متخصص درطول هفته را نیز ازاقدامات مثبت یادکرد که بیماران زیادی به این پزشکان باتوجه به تخصص ونیازشان مراجعه می کنند.

قرباندوست افزود:هم اکنون بخش های اطفال ونوزادان،داخلی، دیالیز ،آنکولوژی فعال است .

رییس بیمارستان ادامه داد:هم اکنون با کمک بخش خصوصی درحال راه اندازی وفعال کردن آزمایشگاه این بیمارستان هستیم .

قرباندوست خاطرنشان کرد :همین که بتوانیم اتاق عمل وبخش جراحی را فعال کنیم قطعا دانشگاه علوم پزشکی هم درفرایند کار کمک هایی را خواهدکرد .

وی اظهارامیدواری کرد با کمک های دانشگاه علوم پزشکی وهمچنین خیرین درآینده نه چندان دورشاهد فعالیت تمامی بخش های این بیمارستان باشیم وخدمات درمانی درخور شان شهروندان املشی ارایه دهیم.

رییس بیمارستان نیکوکاراملش فعالیت مجدد هیات امنای بیمارستان را بعد ازوقفه ای دراین سالهادرکنار مسئولان بیمارستان واعلام آمادگی وکمک خیران را دراین روزها باعث خوشحالی وانگیزه ای چندبرابر برای خدمات رسانی به شهروندان املشی دانست.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *