اختصاصی/ طی فاصله چند ماه بعد از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری دور جدید از تغییر و تحوالات در سطح فرمانداران و معاونین فرمانداری ها در بعضی از شهرستان های استان گیلان در پیش است.   به گزارش خبرنگار صبح رانکوه،  شنیده ها از منابع آگاه حکایت از آن دارد که به […]

اختصاصی/ طی فاصله چند ماه بعد از برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری دور جدید از تغییر و تحوالات در سطح فرمانداران و معاونین فرمانداری ها در بعضی از شهرستان های استان گیلان در پیش است.

 

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه،  شنیده ها از منابع آگاه حکایت از آن دارد که به زودی شاهد تغییر و جابجایی فرماندار املش خواهیم بود. بر اساس این گزارش یونس محمودی فرماندار شهرستان شفت به زودی از این شهرستان خداحافظی می کند و  فرماندار شهرستان املش خواهد شد.

بر اساس این گزارش، چندی قبل  تعدای از رسانه های گیلان علت تغییر اسماغیلیان فرماندار املش را بازنشسته شدن وی اعلام نموده بودند.

گفتنی است: محمودی متولد لشت نشا، دارای کارشناسی ارشدفقه وحقوق ودانشجوی دکترا فقه وحقوق ، خدمت در حوزه های مختلف وزارت کشور همچون ، بخشداری مرکزی رشت، معاون فرماندارشفت، فرماندار شفت، بخشدارخمام و بخشدار رودبنه را در کارنامه خود دارد.