00:43

1403/04/01

فرماندار رودسر: با تکمیل طرح ها روند توسعه رحیم آباد شتاب می گیرد

                         فرماندار رودسر گفت: با تحقق طرح های بزرگ عمرانی، روند توسعه همه جانبه در بخش رحیم آباد شتاب می گیرد.

به گزارش صبح رانکوه، ‘امیر جانبازی رودسری’ روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه بخشدار جدید رحیم آباد رودسر این بخش را یکی از بزرگترین بخشهای شهرستان ذکر کرد و گفت: همه باید برای توسعه و عمران این بخش تلاش کنیم تا این منطقه به جایگاه واقعی و حقیقی خود ارتقا یابد.

وی اضافه کرد: بخش رحیم آباد در ابعاد مختلف دارای اهمیت ویژه است که از جمله آنها می توان در حوزه های کشاورزی ، گردشگری، فرهنگی و آموزشی اشاره کرد که این امر مستلزم آن است که فعالیت روز افزون خود را در این حوزه ها بیشتر کنیم.

فرماندار رودسر با بیان اینکه برای توسعه پایدار بخش رحیم آباد تمامی مساعی و همت خود را بکار خواهیم بست، اظهار کرد: در این زمینه از استعدادها و توانمندی های موجود منطقه به بهترین شکل ممکن بهره گیری خواهیم کرد.

وی در ادامه از اجرای چند طرح بزرگ در این بخش خبر داد و بیان کرد: پروژه سد پلرود با 32درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و روند ساخت آن با شتاب خوبی به پیش می رود .

وی ابراز امیدواری کرد: این پروژه ظرف سه آینده تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.

جانبازی رودسری از دیگر طرح های بزرگ را در این بخش اجرای پروژه پل رحیم آباد، ادامه عملیات راهسازی و مرمت راهها در این بخش، پروژه راه کلاچای -رحیم آباد -قزوین و ساخت پروژه تصفیه خانه آب طول لات را از جمله طرح های بزرگ در منطقه برشمرد و بر شتاب بخشی در روند اجرا و تکمیل این طرح ها تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین ‘محمدعلی محدث’ امام جمعه موقت بخش رحیم آباد نیز در این نشست با بیان اینکه مدیران در نظام اسلامی باید امانتدار، امین و مقتدر و در راستای خواست ها و مطالبات به حق مردم گام بردارند از بخشدار جدید رحیم آباد خواست از همه توان خود برای ارتقای این بخش تلاش کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات 27ماهه ‘نادر علی نیا ‘سرپرست بخشداری رحیم آباد ‘منصور سعادت نژاد ‘به سمت بخشدار جدید بخش رحیم آباد منصوب و مشغول بکار شد.

بخش رحیم آباد از توابع شهرستان رودسر با 220روستا و آبادی و حدود30هزار نفر جمعیت در شرق مرکز گیلان واقع است.ک/ ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *