04:24

1403/04/24

فرماندار املش: از فکر و ایده های نو در توسعه شهرستان حمایت می کنیم

شورای-اداری-املش

فرماندار املش در جلسه شورای اداری با اشاره به افتتاح دفتر شکوفایی و خلاقیت پارک علم و فناوری در این شهرستان گفت: از فکر و ایده های نو در توسعه همه جانبه این منطقه حمایت جدی می کنیم.

به گزارش صبح رانکوه  به نقل از ایرنا، ˈمهدی جعفریˈ روز چهارشنبه در این نشست با تقدیر از رییس پارک علم و فناوری گیلان برای اهتمام در بازگشایی دفتر این پارک در محل فرمانداری املش افزود: هدف از افتتاح این دفتر بهره گیری درست از تمامی صاحبان فکر و اندیشه برای پیشبرد و توسعه املش به نقطه مطلوب است.

وی در ادامه با اشاره به بحث خشکسالی و بحران کم آبی در این شهرستان گفت: جهاد کشاورزی باید با توجه به وجود باغ های چای و دیگر محصولات زراعی و باغی این مهم را با دقت پیگیر باشد.

جعفری با بیان اینکه اجرای صحیح طرح آبیاری تحت فشار یکی از مباحث مهم در مقابله و مهار کم آبی به شمار می آید، خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی باید این طرح با اهمیت را مد نظر جدی قرار دهد تا در بحران کم آبی حداکثر بهره وری را داشته باشیم.

وی با قدردانی از اهتمام تمامی مسوولانی به جهت تامین آب شرب و کشاورزی شهرستان املش افزود: اگر همگرایی و مشارکت ادارات مرتبط نبود این شرایط خوب را نداشتیم؛ اما با این همه باید تلاش ها به گونه ای باشد، تا هیچ مشترکی با قطعی آب مواجه نشود.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به هفته دولت به مسوولان یادآور شد: به یقیین ارائه گزارش پروژه های تکمیل شده و دیگر کارها و اقدامات انجام شده در شهرستان که نشان دهنده عملکرد نظام است موجب دلگرمی آحاد مردم می شود.

فرماندار املش در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به موج دوم سفرهای تابستانی که از عید فطر آغاز شده از میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خواست؛ با اتخاذ تدابیر لازم امکانات مسافران فراهم شود تا میهمانان و گردشگران دچار مشکل نشوند.

جعفری با بیان اینکه ستاد دائمی سفر شهرستان باید در تمامی ایام فعال باشد، یادآور شد: نصب تابلوهای راهنما برای مناطق زیبای ییلاقی در محل های مناسب و دیگر اقدامات با همکاری نهادها و دستگاه های مرتبط برای پذیرایی از مسافران در دستور کار قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *