05:56

1402/06/31

فرماندار املش:حضور مردم نشان دهنده پایبندی به اهداف نظام و دوری از تفرقه در جهان اسلام است

13911025000451_PhotoA

 به گزارش صبح رانکوه فرماندار  املش  درجلسه هماهنگی بزرگداشت روز جهانی قدس ضمن بیان فضیلت ماه مبارک رمضان و تسلیت رحلت جانگذار آیت الله محمدی گیلانی گفت: نامگذاری روز جهانی قدس یکی از تدابیر اندیشمندانه امام راحل در خصوص مقابله با ظلم و نشان دادن چهره ظالم و استکبار جهانی به تمام دنیاست.

مهدی جعفری افزود: امروز شاهد این هستیم که در جهان چه ظلم هایی توسط مستکبران بر مسلمانان وارد می شود و تجربه ثابت کرده که حضور مردم در این راهپیمایی ها و همایش ها به صورت پرشور و پررنگ مشت محکمی بر دهان آنان بوده و هست.

فرماندار املش تصریح کرد: مسئولین نباید از غافله عقب باشند و در گفتار و عمل یک رنگی داشته و بگونه ای عمل نکنند که این حضور خودجوش را خاموش کنند.

وی تاکید کرد: مردم همیشه با حضور قلبی و اعتقادی خود در صف اول راهپیمایی قرار دارند و یک گام از مسئولین جلوتر هستند.

مهدی جعفری اظهار کرد: حضور مردم نشان دهنده پایبندی به اهداف نظام و دوری از تفرقه در جهان اسلام است و این حضور خودجوش و مردمی بازتاب جهانی داشته و لرزه بر اندام مستکبران خواهند انداخت.

وی خواستار حضور مسئولین در کنار مردم با وفاق و همدلی بیشتر شد و گفت: از رفتارهای دولتی بپرهیزید و رفتار مردمی را در پیش بگیرید.

اسماعیل حسن زاده معاون فرماندار املش نیز در این جلسه ضمن اشاره به جنایت های اخیر صهیونیست ها گفت: حرکات ظالمان و سکوت جوامع بین المللی در مقابل این ظلم وارده جای تاسف دارد و همان گونه که آمریکا و مستکبران حمایت خود را علنی از اسرائیل اعلام می دارند، مسلمان جهان و مردم ایران نیز در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت علنی خود را از مردم فلسطین، لبنان و نوار اشغالی اعلام می دارند.

معاون فرماندار املش تصریح کرد: اهداف اسرائیل ایجاد تفرقه و جنگ میان مسلمانان و ناامن کردن کشورها و تجزیه عراق است.

حسن زاده گفت: روز جهانی قدس متعلق به تمامی مردم دنیاست و نباید از این امر مهم غافل باشیم.

به گزارش ایسنا، در این جلسه مصوب شد راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان املش در دو بخش رانکوه و املش به صورت مجزا برگزار شود و ادارات با نصب پرده و ارائه برنامه های فرهنگی در شناساندن و اهمیت این روز به جوانان و نوجوان اقدام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *